Perisić i Brozović w Finale MŚ!

11 lipca 2018 | 22:40 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Reprezentacja Chorwacji zwyciężyła 2-1 nad Anglią i zagra w Finale Mistrzostw Świata z Francją.

Najpierw prowadzili Anglicy, po pięknej bramce z wolnego Trippiera. W drugiej połowie wyrównał Perisić pięknym strzałem z powietrza w stylu Zlatana Ibrahimovića. W dogrywce Chorwacja strzeliła zwycięskiego gola za sprawą Mandzukića i zagra w niedzielnym finale.

Źródło: inf.własna

Komentarze: 17

11 lipca 2018 | 22:44

Brawo Chorwaci, jeszcze tylko 1 zwycięstwo.

silvio

silvio

11 lipca 2018 | 22:49

Tak grającego Ivana chcę oglądać w nowym sezonie serie A.

krychu339

krychu339

Ratują słowiański honor i to w jakim stylu

Lambert

Lambert

Brawo Chorwaci! Musicie to chłopy wykorzystać, Francuzy to płotki. Jedyna i niepowtarzalna szansa, świetna drużyna, trener, zgranie i determinacja.
Do tego Chorwaci przystąpią do finału z o jednym meczem więcej (3 dogrywki = 90 min).
Ivan cudo bramka i cudo asysta. Brozo dobre siekiery z daleka, prawie wpadło, do tego 15 km przebiegnięte.
Dumny jestem.

intermed1

intermed1

11 lipca 2018 | 22:52

I cyk. Od 1982 kolejni reprezentanci czarno-niebieskich barw w finale .

11 lipca 2018 | 23:46

Chorwacja brawo brawo brawo i tak po mistrzostwo swiata.Prisic,Brozovic,genialnie,Lovren super kreował obrona,Mandzukic chociaż gra dla Jude to ręce same się składają do oklasków a tak wogule to wielkie brawa i gratulacje dla całej Chirwacji

ester

ester

12 lipca 2018 | 00:25

Chorwacja ma charakter. Liczę na zwycięstwo z Francuzami. Brawo Perisic gol , asysta. Brozovic też kot a jeszcze niedawno miał przejść di Sevilli za marny hajs co za zmiana.

12 lipca 2018 | 06:39

Hrvatska jazda po mistrza i tradycja podtrzymana od 1982 przynajmniej jeden nerazzurro grał w finale MŚ (edycja 2018.07.12 06:46 / wróbel1908)

Lambert

Lambert

12 lipca 2018 | 07:03

Poprawka, Brozo przebiegł ok 16,5 km

Paweł Świnarski

12 lipca 2018 | 07:23

już teraz są najbardziej utytulowana drużyna Chorwacji w historii , pozostał finał , wierzę w nich , kibicuje im praktycznie na każdej imprezie od 2008,

Interista

Interista

12 lipca 2018 | 08:16

myślałem że Anglia wygra ale Chorwacja jednak ma jaja i siłę bo piłkarsko to wiadomo że lepsi od Eng

aspirynaA

aspirynaA

12 lipca 2018 | 09:52

Perisić pozamiatał, piękny gol, słupek i asysta:)

Maciej Pawul

12 lipca 2018 | 10:29

Co tu dużo pisać, byli lepsi, bardziej chcieli od Anglików i pozostaje gratulować. Fajnie, żeby Perisicowi tak wszystko wychodziło w nadchodzącym sezonie, jak w reprze. Żal mi tylko Belgii, bo marzył mi się ich finał z Chorwacją.