Perisić i Brozović w Finale MŚ!

11 lipca 2018 | 22:40 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Reprezentacja Chorwacji zwyciężyła 2-1 nad Anglią i zagra w Finale Mistrzostw Świata z Francją.

Najpierw prowadzili Anglicy, po pięknej bramce z wolnego Trippiera. W drugiej połowie wyrównał Perisić pięknym strzałem z powietrza w stylu Zlatana Ibrahimovića. W dogrywce Chorwacja strzeliła zwycięskiego gola za sprawą Mandzukića i zagra w niedzielnym finale.

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 17

inter00

inter00 11 lipca 2018 | 22:44   

Brawo Chorwaci, jeszcze tylko 1 zwycięstwo.

silvio

silvio 11 lipca 2018 | 22:49   

Tak grającego Ivana chcę oglądać w nowym sezonie serie A.

krychu339

krychu339 11 lipca 2018 | 22:49   

Ratują słowiański honor i to w jakim stylu

Lambert

Lambert 11 lipca 2018 | 22:49   

Brawo Chorwaci! Musicie to chłopy wykorzystać, Francuzy to płotki. Jedyna i niepowtarzalna szansa, świetna drużyna, trener, zgranie i determinacja.
Do tego Chorwaci przystąpią do finału z o jednym meczem więcej (3 dogrywki = 90 min).
Ivan cudo bramka i cudo asysta. Brozo dobre siekiery z daleka, prawie wpadło, do tego 15 km przebiegnięte.
Dumny jestem.

intermed1

intermed1 11 lipca 2018 | 22:52   

I cyk. Od 1982 kolejni reprezentanci czarno-niebieskich barw w finale .

Jovetić10

Jovetić10 11 lipca 2018 | 22:57   

Grande Perisik!! Grande Croazia!!!!

miko2121

miko2121 11 lipca 2018 | 23:03   

Perisić świetny mecz, Brozowić też dobrze zagrał

rafal

rafal 11 lipca 2018 | 23:46   

Chorwacja brawo brawo brawo i tak po mistrzostwo swiata.Prisic,Brozovic,genialnie,Lovren super kreował obrona,Mandzukic chociaż gra dla Jude to ręce same się składają do oklasków a tak wogule to wielkie brawa i gratulacje dla całej Chirwacji

ester

ester 12 lipca 2018 | 00:25   

Chorwacja ma charakter. Liczę na zwycięstwo z Francuzami. Brawo Perisic gol , asysta. Brozovic też kot a jeszcze niedawno miał przejść di Sevilli za marny hajs co za zmiana.

maestro84

maestro84 12 lipca 2018 | 00:43   

Brawo Chorwacja! Nasi górą ;D ;D

wróbel1908

wróbel1908 12 lipca 2018 | 06:39   

Hrvatska jazda po mistrza i tradycja podtrzymana od 1982 przynajmniej jeden nerazzurro grał w finale MŚ (edycja 2018.07.12 06:46 / wróbel1908)

Lambert

Lambert 12 lipca 2018 | 07:03   

Poprawka, Brozo przebiegł ok 16,5 km

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 12 lipca 2018 | 07:23   

już teraz są najbardziej utytulowana drużyna Chorwacji w historii , pozostał finał , wierzę w nich , kibicuje im praktycznie na każdej imprezie od 2008,

Interista

Interista 12 lipca 2018 | 08:16   

myślałem że Anglia wygra ale Chorwacja jednak ma jaja i siłę bo piłkarsko to wiadomo że lepsi od Eng

aspirynaA

aspirynaA 12 lipca 2018 | 09:52   

Perisić pozamiatał, piękny gol, słupek i asysta:)

vandallo87

vandallo87 12 lipca 2018 | 10:29   

Co tu dużo pisać, byli lepsi, bardziej chcieli od Anglików i pozostaje gratulować. Fajnie, żeby Perisicowi tak wszystko wychodziło w nadchodzącym sezonie, jak w reprze. Żal mi tylko Belgii, bo marzył mi się ich finał z Chorwacją.

Lethal Doze

Lethal Doze 12 lipca 2018 | 22:45   

dla mnie na turniejach zawsze
1. Polska
2. Włochy
3. Choracja