Spalletti: Perisić jak Ronaldo

14 lipca 2018 | 09:25 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Luciano Spalletti wziął wczoraj udział w konferencji prasowej w Appiano Gentile. Oto najciekawsze fragmenty jego wypowiedzi.

- Brozović i Perisić? Kibicuję Chorwacji w finale, bez wątpienia. Brozović dyktował grę swojej drużyny w meczu z Anglią. Aby dać mu tam grać, nawet przesunęli Modrića. To wiele mówi o jego wartości.

- Z nim, piłka jest zawsze w grze. Z nim piłka żyje, przemieszcza się, jest w tym dużo jakości. Perisić to jedyny zawodnik, który może być porównywany z Ronaldo pod względem fizycznym. Jest szybki, silny i może strzelać wiele bramek. Oni obaj dobrze pokazali się na Mistrzostwach i są gotowi na Inter. Czują się tutaj dobrze i chcą grać w Interze.

O taktyce:

- Pracowaliśmy nad czwórką w obronie, więc tak zagramy z Lugano. Potem ze Sion zagramy trójką. Początkowo 3-4-2-1, potem 3-4-1-2 i Icardi może strzelić jeszcze więcej bramek niż zeszłym sezonie.

O współpracy Icardiego z Lautaro

- Czy mogą grać razem? Czemu nie? Muszą zagrać i znaleźć się w sytuacjach boiskowym, pograć ze sobą, wymieniać podania i zrozumienie nastąpi.

Źródło: football-italia

Polecane newsy

Komentarze: 3

Wiktor

Wiktor 14 lipca 2018 | 09:26   

Brawo. Dobrze kombinujesz łysolu.

inter00

inter00 14 lipca 2018 | 10:06   

Podoba mi się te wspólne kibicowanie. Świadczy to o zrzyciu drużyny

superofca

superofca 15 lipca 2018 | 04:03   

Mam nadzieję, że miałeś na myśli zżycie zespołu. Fajna wypowiedź ale z tym porównaniem do CR7 to jednak przesadził, Perisic ma za długie momenty w trakcie meczu kiedy zupełnie znika.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich