Wypowiedzi pomeczowe

15 lipca 2018 | 01:19 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Luciano Spalletti:

- Widziałem kilka trudnych sytuacji, które natychmiast przetestowały naszą siłę i charakter. Momentami dobrze operowaliśmy piłką. Ważne było, aby pokazać pracę jaką włożyliśmy w ten mecz. To bardzo delikatny moment w naszych przygotowaniach.

- Lautaro dobrze się zastawił, utrzymał przy piłce i zdobył gola. Może grać wspólnie z Icardim i wkrótce wypróbujemy to rozwiązanie. Nadal jest jeszcze kilka rzeczy do omówienia i nie wolno zapominać o stronie defensywnej.

- Jesteśmy ważnym klubem z wielką przeszłością, a teraz mamy silny zespół. Tysiące ludzi reprezentuje nasze barwy, więc musimy im udowodnić, że dokonali właściwego wyboru.

Xian Emmers:

- Na początku miałem trochę problemów z powodu upału, ale z czasem się poprawiłem. Zagrałem przed obrońcami, lecz zrobię wszystko o co poprosi mnie trener. Mam silną więź z Lugano, ponieważ właśnie tam przyszedłem na świat.

Andrea Ranocchia: 

- Wszystko poszło zgodnie z planem. Nogi nadal wydają się trochę ciężkie, ale to normalne na tym etapie przygotowań. Będziemy kontynuować pracę. Te mecze są szczególnie istotne dla nowych graczy.

- Wygraliśmy i to jest najważniejsze. Dołączyli do nas topowi gracze i będą się tutaj świetnie prezentować. Nasza rywalizacja z Juventusem zawsze jest obecna, zawsze chcemy ich pokonać, ale nie róbmy proklamacji. Musimy pracować i dalej się rozwijać.

- Musimy być gotowi na dobre występy w Serie A oraz Lidze Mistrzów. Celem jest kontynuacja zeszłorocznej pracy i dalsze sukcesy zespołu.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich