Provera: Nainggolan i Icardi jak Sneijder i Milito

24 lipca 2018 | 09:05 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Marco Tronchetti Provera, CEO producenta opon Pirelli - wieloletniego sponsora Interu, porównał duet Nainggolan - Icardi do duetu Sneijder - Milito w 2010.

- Kampania transferowa Interu jest znakomita, zaczynając od Nainggolana. To jest naturalny lider a z Icardim, mogą być jak Sneijder i Milito w 2010 roku. Icardi do Realu? Myślę i ma nadzieję, że Icardi będzie kontynuował swoją przygodę w Interze i z tym zespołem powalczy o Scudetto.

O Ronaldo w Juve:

- Juve z nim wygląda jakby było poza zasięgiem, ale to nie jest takie oczywiste. Ronaldo to dobra sprawa dla włoskiego futbolu, ale liczę że Suning, tak szybko jak to możliwe w związku z FFP, także dokona wielkiego transferu.

- Messi? Jak można by było odmówić Messiemu? Jeśli byłyby warunki do dokonania takiego transferu, fani byliby entuzjastyczni.

Źródło: football-italia

Polecane newsy

Komentarze: 1

Van Dall

Van Dall 24 lipca 2018 | 14:37   

Provera niestety bredzi jak potłuczony. Z porównywaniem Nainggolana do gościa, który dał nam potrójną koronę, mógłby przynajmniej poczekać, aż ten pierwszy cokolwiek pokaże, bo póki co tylko złapał kontuzję w pierwszym sparingu i traci okres przygotowawczy, co raczej średnio wróży na przyszłość. Natomiast Messi = Barcelona, która po dwumeczu w CL fanom Interu powinna kojarzyć się jak najgorzej. Do tego jest kumplem Maxi Lopeza i blokuje naszemu kapitanowi drogę do reprezentacji, więc na dzień dobry mamy konflikt w drużynie. Z entuzjazmem witaliby go chyba tylko Klinsi i chińskie pikniki.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich