Wypowiedzi po remisie z Sheffield

25 lipca 2018 | 00:22 Redaktor: czarnoniebieski Kategoria:Ogólna

Inter Mediolan zremisował sparing z Sheffield United 1-1. Oto co mieli do powiedzenia po meczu trener, Danilo D’Ambrosio i Facundo Colidio.

Spalletti:

- Dziś gra wyglądała dobrze. Graliśmy na stadionie, na którym panowała świetna atmosfera, dało się wyczuć duże podekscytowanie. Drużyna była gotowa na odpowiedź. W pewnym momencie spotkania zmieniliśmy taktyczne podejście. Koniec końców pokazaliśmy, że mamy inteligentnych piłkarzy, którzy są w stanie współpracować. Lautaro? On ma nieco inne cechy niż typowy trequartista. Zagrał dzisiaj bardzo dobrze i pokazał się z dobrej strony jako wszechstronny zawodnik.

D’Ambrosio:

- Staramy utrzymywać odpowiednią intensywność i stawiać sobie wyzwania, co jest możliwe, gdy gra się z angielską drużyną. Nasze nogi są wciąż trochę ciężkie, lecz pracujemy nad tym. Dla nich nie ma czegoś takiego, jak mecz towarzyski i jest to odpowiednie podejście, jakiego się po nich spodziewaliśmy. Teraz czekają na nas mecze w International Champions Cup. Przeciwko Chelsea trzeba będzie zagrać dużo lepiej, ponieważ wszyscy wiem ile jakości mają drużyny prowadzone przez Sarriego.

Facundo Colidio:

- To było świetne uczucie zagrać w Anglii. To przecież tutaj wymyślono ten sport, więc dobrze jest grać na tych stadionach. Wciąż jesteśmy w trakcie przygotowań. Codziennie treningi z Lautaro i Icardim pomagają i dużo uczą.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich