Znamy terminarz Serie A
Zakończyło się losowanie terminarza Serie A. W przyszłym sezonie zagramy według poniższej rozpiski.
MECZE INTERU:
1. Sassuolo-Inter
2. Inter - Torino
3. Bologna - Inter
4. Inter - Parma
5. Sampdoria - Inter
6. Inter - Fiorentina
7. Inter - Cagliari
8. SPAL - Inter
9. Inter - Milan
10. Lazio - Inter
11. Inter - Genoa
12. Atalanta - Inter
13. Inter - Frosinone
14. Roma - Inter
15. Juventus - Inter
16. Inter - Udinese
17. Chievo - Inter
18. Napoli - Inter
19. Empoli - Inter
1. KOLEJKA (19 sierpnia - 20 stycznia)
Atalanta - Frosinone
Bologna - SPAL
Chievo - Juventus
Empoli - Cagliari
Lazio - Napoli
Milan - Genoa
Parma - Udinese
Sampdoria - Fiorentina
Sassuolo - Inter
Torino - Roma
2. KOLEJKA (26 sierpnia - 27 stycznia)
Cagliari - Sassuolo
Fiorentina - Chievo
Frosinone - Bologna
Genoa - Empoli
Inter - Torino
Juventus Lazio
Napoli - Milan
Roma - Atalanta
SPAL - Parma
Udinese - Sampdoria
3. KOLEJKA (2 wrzenia - 3 lutego)
Atalanta - Cagliari
Bologna - Inter
Chievo - Empoli
Fiorentina - Udinese
Lazio - Frosinone
Milan - Roma
Parma - Juventus
Sampdoria - Napoli
Sassuolo - Genoa
Torino - SPAL
4. KOLEJKA (16 września - 10 lutego)
Cagliari - Milan
Empoli - Lazio
Frosinone - Sampdoria
Genoa - Bologna
Inter - Parma
Juventus - Sassuolo
Napoli - Fiorentina
Roma - Chievo
SPAL - Atalanta
Udinese - Torino
5. KOLEJKA (23 września - 17 lutego)
Bologna - Roma
Chievo - Udinese
Fiorentina - SPAL
Frosinone - Juventus
Lazio - Genoa
Milan - Atalanta
Parma - Cagliari
Sampdoria - Inter
Sassuolo - Empoli
Torino - Napoli
6. KOLEJKA (26 września - 24 lutego)
Atalanta - Torino
Cagliari - Sampdoria
Empoli - Milan
Genoa - Chievo
Inter Fiorentina
Juventus - Bologna
Napoli - Parma
Roma - Frosinone
SPAL - Sassuolo
Udinese - Lazio
7. KOLEJKA (30 września - 3 marca)
Bologna - Udinese
Chievo - Torino
Fiorentina - Atalanta
Frosinone - Genoa
Inter - Cagliari
Juventus - Napoli
Parma - Empoli
Roma - Lazio
Sampdoria - SPAL
Sassuolo - Milan
8. KOLEJKA (7 października - 10 marca)
Atalanta - Sampdoria
Cagliari - Bologna
Empoli - Roma
Genoa - Parma
Lazio - Fiorentina
Milan - Chievo
Napoli - Sassuolo
SPAL - Inter
Torino - Frosinone
Udinese - Juventus
9. KOLEJKA (21 październiak - 17 marca)
Bologna - Torino
Chievo - Atalanta
Fiorentina - Cagliari
Frosinone - Empoli
Inter - Milan
Juventus - Genoa
Parma - Lazio
Roma - SPAL
Sampdoria - Sassuolo
Udinese - Napoli
10. KOLEJKA (28 października - 31 marca)
Atalanta - Parma
Cagliari - Chievo
Empoli - Juventus
Genoa - Udinese
Lazio - Inter
Milan - Sampdoria
Napoli - Roma
Sassuolo - Bologna
SPAL - Frosinone
Torino - Fiorentina
11. KOLEJKA (4 listopada - 3 kwietnia)
Bologna - Atalanta
Chievo - Sassuolo
Fiorentina - Roma
Inter - Genoa
Juventus - Cagliari
Lazio - SPAL
Napoli - Empoli
Parma - Frosinone
Sampdoria - Torino
Udinese - Milan
12. KOLEJKA (11 listopada - 7 kwietnia)
Atalanta - Inter
Chievo - Bologna
Empoli - Udinese
Frosinone - Fiorentina
Genoa - Napoli
Milan - Juventus
Roma - Sampdoria
Sassuolo - Lazio
SPAL - Cagliari
Torino - Parma
13. KOLEJKA (25 listopada - 14 kwietnia)
Bologna - Fiorentina
Cagliari - Torino
Empoli - Atalanta
Genoa - Sampdoria
Inter - Frosinone
Juventus -SPAL
Lazio - Milan
Napoli - Chievo
Parma - Sassuolo
Udinese - Roma
14. KOLEJKA (2 grudnia - 20 kwietnia)
Atalanta - Napoli
Chievo - Lazio
Fiorentina - Juventus
Frosinone - Cagliari
Milan - Parma
Roma - Inter
Sampdoria - Bologna
Sassuolo - Udinese
SPAL - Empoli
Torino - Genoa
15. KOLEJKA (9 grudnia - 28 kwietnia)
Cagliari - Roma
Empoli - Bologna
Genoa - SPAL
Juventus - Inter
Lazio - Sampdoria
Milan - Torino
Napoli - Frosinone
Parma - Chievo
Sassuolo - Fiorentina
Udinese - Atalanta
16. KOLEJKA (16 grudnia - 5 maja)
Atalanta - Lazio
Bologna - Milan
Cagliari - Napoli
Fiorentina - Empoli
Frosinone - Sassuolo
Inter - Udinese
Roma - Genoa
Sampdoria - Parma
SPAL - Chievo
Torino - Juventus
17. KOLEJKA (22 grudnia - 5 maja)
Chievo - Inter
Empoli - Sampdoria
Genoa - Atalanta
Juventus - Roma
Lazio - Cagliari
Milan - Fiorentina
Napoli - SPAL
Parma - Bologna
Sassuolo - Torino
Udinese - Frosinone
18. KOLEJKA (26 grudnia - 19 maja)
Atalanta - Juventus
Bologna - Lazio
Cagliari - Genoa
Fiorentina - Parma
Frosinone - Milan
Inter - Napoli
Roma - Sassuolo
Sampdroia - Chievo
SPAL - Udinese
Torino - Empoli
19. KOLEJKA (29 grudnia - 26 maja)
Chievo - Frosinone
Empoli - Inter
Genoa - Fiorentina
Juventus - Sampdoria
Lazio - Torino
Milan - SPAL
Napoli - Bologna
Parma - Roma
Sassuolo - Atalanta
Udinese - Cagliari
Źródło: inf. własna
maestro84
26 lipca 2018 | 20:29
No to mamy sezon dwumeczów.. 9-10, 14-15. Będzie dużo czasu na rozleniwienie się, ale mam nadzieję, że to się nie przydarzy.
wróbel1908
26 lipca 2018 | 20:32
Jeśli dodamy do tego mecze w LM to terminarz nie należy do najłatwiejszych
paweloo7
26 lipca 2018 | 20:56
Po 9 kolejkach musi być komplecik punktów
inter00
26 lipca 2018 | 20:59
terminarz o tyle dobry że najważniejsze meczę są w mniej więcej połowie sezonu
Wiktor
26 lipca 2018 | 21:09
Moim skromnym zdaniem terminarz jest dobry. Możne dobrze wejść w sezon.
Dalbert-nowy Maicon
27 lipca 2018 | 10:13
Bardzo dobrze, że na starcie jest Sassuolo. Ten sezon ma być inny, więc od razu trzeba zakończyć to, co było najgorsze w ostatnich latach, a wyniki z Sassuolo na pewno dobre nie były
Reklama