Spore zainteresowanie Gagliardinim

1 sierpnia 2018 | 12:46 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Różne źródła donoszą o sporym zainteresowaniu kilku klubów usługami Roberto Gagliardiniego. O rosłego pomocnika pytają podobno działacze Atletico, Tottenhamu i Valencii.

Wychowanek Atalanty ma dość mocną pozycję w oczach Luciano Spallettiego i na chwilę obecną nie rozważa się jego odejścia, lecz doświadczenie uczy, że sytuacja na rynku może gwałtownie ulec zmianie. Zwłaszcza, że w kontekście plotek łączących z Interem kolejnych pomocników, niebawem w środku pola może zrobić się zwyczajnie zbyt ciasno.

Źródło: różne

Polecane newsy

Komentarze: 8

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri 1 sierpnia 2018 | 13:02   

Wszystko dobrze, tyko skończy się, że zamieniamy 24-26 latków na 30-31 latków. Szybki skok jakościowy tak, ale kolejne wydatki do linii pomocy będą konieczne w przeciągu kolejnych 2-3 sezonów.

JulioCruz

JulioCruz 1 sierpnia 2018 | 14:33   

Najważniejsze to utrzymać się w LM co sezon i w brać co raz więcej hajsu z tego, jeżeli tak będzie to za sezon, dwa lub trzy sama LM da nam możliwości finansowe na wymianę kadry, i nie na "Kuzmanowiczow" tylko na topowych graczy. Wystarczy spojrzeć jacy gracze przychodzą teraz i jakimi się interesujemy. Należy jeszcze poradzić sobie z FFP i droga do pierwszej 10 top zespołów świata stoi otworem.

inter00

inter00 1 sierpnia 2018 | 14:38   

A Valero zostanie. Gaglia jest nie do ruszenia wraz z Brozoviciem. Pozbywać się Valero lub Vecino

shakurspeare

shakurspeare 1 sierpnia 2018 | 15:26   

Nie sprzedawać.młody w dodatku Włoch wierze ze chłopak się ogarnie

superdoktorgazeta

superdoktorgazeta 1 sierpnia 2018 | 17:47   

Zawsze byłem fanem Gagliardiniego, bardzo go lubię i jest wciąż młody. Kiedy wygraliśmy lm mieliśmy starą kadrę, a jak to się skończyło w kolejnych latach to już wszyscy wiemy. Moim znianiem nie możemy sobie pozwolić na zbytnio dużą średnią wieku, bo starzy piłkarze szybko tracą na wartości.

Darkos

Darkos 1 sierpnia 2018 | 18:56   

Galia miał świetny początek w klubie. Potem trochę spuścił z tonu ale nadal uważam że nie powinniśmy się go pozbywać. Są słabsi do odstrzału w pierwszej kolejności.

Hagaen

Hagaen 1 sierpnia 2018 | 18:59   

1. JM,
2. Vecino,
3. Valero,
4. Sprzedaż innych pozycji, np Ranocchia.
Gaga jest wg mnie nie do ruszenia.

Ippon

Ippon 2 sierpnia 2018 | 01:02   

A ja się nie zgodze, jeżeli w zainteresowanie chelsea vecino wierzyłem tak tutaj to tylko plotka dziennikarska. Galgardni jest 2lata młodszy od vecino a pod każdym względłem wygląda słabiej.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich