Vieri: Inter stał się silną grupą

9 sierpnia 2018 | 07:07 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Christian Vieri podczas trwającego Bobo Summer Cup 2018 udzielił krótkiego wywiadu. Wypowiedział się na temat wpływu, jaki będzie miał transfer Ronaldo na ligę włoską oraz wyraził swoje zdanie o wzmocnieniach drużyny Nerazzurich.

Przybycie Cristiano Ronaldo do Juventusu jest potencjalnym odrodzeniem Serie A. Czy Stara Dama wkroczyła właśnie w inny wymiar?

Tak, to niesamowity transfer. Bianconeri ściągnęli najlepszego z najlepszych. Sam fakt, że Ronaldo chciał dołączyć do Juve świadczy o tym jak silna jest ta drużyna. Dla naszej piłki, mówiąc ogólnie, to jak wygrana na loterii. Cały świat zacznie ponownie śledzić Serie A, jest to zasługa między innymi Ronaldo.

Kogo widzisz za Juventusem? Wzmocniły się także inne drużyny.

W niedalekiej przyszłości inni wielcy piłkarze będą obierać Włochy jako kontynuację swojej kariery. Na ten moment Inter wygląda dobrze. Luciano Spaletti to wielki trener. Lubię go, ponieważ zawsze ma kontrolę nad zespołem i nad szatnią. Ekipa Nerazzurich staje się bardzo silną grupą i przeprowadzili dobre transfery, których potrzebowali. Były to bardzo inteligentne ruchy, zgodne z myślą szkoleniowca. Jestem pewien, że to jeszcze nie koniec i przybędzie ktoś nowy. Inter musi każdego roku być w Lidze Mistrzów, nie ma innej opcji.

Źródło: Inter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Adriano19f

Adriano19f 9 sierpnia 2018 | 10:37   

Dokładnie nie ma innej opcji


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich