Wszystko zależy od Pereza

9 sierpnia 2018 | 12:56 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Trwa impas w sprawie przenosin Luki Modricia do Interu Mediolan. Włoskie i hiszpańskie media zgadzają się jednak, że powodzenie całej transakcji zależy wyłącznie od woli Florentino Pereza.

Na chwilę obecną wszystkie zainteresowane strony mocno obstają przy swoim. Piłkarz jest zdecydowany na zmianę otoczenia i chciałby zostać motorem napędowym nowego projektu. Dotychczasowe stanowisko Królewskich jest jednak jednoznaczne - nie będzie żadnego transferu. Inter wydaje się być pewien powodzenia całej transakcji, nie wykonuje nerwowych ruchów i ze spokojem oczekuje finału negocjacji.

Kluczem do rozwiązania obecnej sytuacji wydaje się być wyczekiwane spotkanie na linii Modrić - Perez. Według różnych źródeł, może do niego dojść dziś, lub jutro. Czyje argumenty okażą się skuteczniejsze? 

Źródło: różne

Polecane newsy

Komentarze: 5

R9_

R9_ 9 sierpnia 2018 | 13:44   

Oby sie udalo...jak nie , brac SMS-a!

inter00

inter00 9 sierpnia 2018 | 13:48   

Skoro sam zawodik chce, a on go nie puści to mocno popsuje sobie relacje ze swoim kluczowym piłkarzem. Nie wiem czy to dla niego korzystne więc wszystko się wyjaśni po spotkaniu

Maciej Pawul

Maciej Pawul 9 sierpnia 2018 | 13:59   

Perez go nie puści. Mają ciasno w pomocy, ale Modrić to wciąż jeden z filarów. Uchodzi za profesjonalistę, więc nawet jak będzie miał złe relacje z prezesem, będzie robił swoje i Perez dobrze o tym wie. Obym się mylił. Nie stać nas też na 60-70mln, a tyle realnie trzeba by zapłacić za Lukę. Nie sprzedaliśmy na razie nikogo z trójki Joao, Candreva, Vecino - a tylko któryś z nich jest w stanie pokryć choć częściowo transfer. Wisi nad nami wciąż FFP, o czym trzeba pamiętać.

maestro84

maestro84 9 sierpnia 2018 | 13:59   

Część osób twierdzi, że wszystko zależy od Pereza, a część, że jednak od Modricia. Tak więc na dwoje babka wróżyła.

Lombardo

Lombardo 9 sierpnia 2018 | 15:47   

Jesli Modric zazada wypelnienia warunki dzentelmenskiej umowy wtedy jest szansa o ile taka umowa miedzy nimi miala miejsce.
Ktos powiedzial (hehe) ze za duza liczba Chorwatow w druzynie nie jest dobrym rozwiazaniem no ale coz mielibysmy praktycznie najlepszych Chorwatow :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich