Dejan Stanković otworzył szkółkę piłkarską

9 sierpnia 2018 | 17:40 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Dejan Stanković będąc na piłkarskiej emeryturze ma sporo wolnego czasu. Serb otworzył ostatnio letnią szkółkę piłkarską dla dzieci o nazwie "Futbalski Kamp Deki 5".

Wyżej wspomniana szkółka mieści się w Zlatiborze i trwa trzy tygodnie. Zapisy zostały już zakończone. Dzisiaj na treningu gościem specjalnym był Marco Materazzi.

"Jak za starych dobrych czasów"

Oto słowa Stankovicia, w których wyjaśnia ideę tworzenia tej szkółki:

- Miałem szczęście, by przeżyć piłkę nożną na różne sposoby. Jako dziecko, które zaczęło trenować i marzyć. Jako piłkarz, kiedy wszystkie marzenia się spełniły i stały rzeczywistością. Przez lata oglądałem także piłkę z trybun. Ze strony bardzo ważnej, kluczowej, rodzicielskiej (syn Dejana Stankovicia jest juniorem Interu - przyp. red.). Zdecydowałem się przeżyć piłkę na nowo, w najbardziej szczery sposób – w towarzystwie dzieci. Każdego dnia ja i mój zespół będziemy je prosić, by marzyły i pobudzimy ich wyobraźnie. Postaramy się być dla nich wsparciem, tak żeby także i ich marzenia mogły się spełnić - powiedział były piłkarz.

Dejan otrzymuje z piłkarskiego świata wiele wiadomości z gratulacjami i słowami wsparcia. Swoje filmiki wysłali mu między innymi Javier Zanetti, Mauro Icardi, Wesley Sneijder, czy Zlatan Ibrahimović.

Źródło: deki5.com, Instagram

Polecane newsy

Komentarze: 2

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri 9 sierpnia 2018 | 21:49   

Dawaj Mistrzu młodych Dekich do Interu.

Hagaen

Hagaen 9 sierpnia 2018 | 21:53   

Fajne, ciekawe czy to darmowe czy płatne przedsięwzięcie. W sumie nieważne - ważne że człowiek coś robi pomagając przy tym innym, że ma pasję i działa.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich