Co dalej z Joao Mario? Czas ucieka

10 sierpnia 2018 | 14:00 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Czy Joao Mario zdoła znaleźć sobie nowego pracodawcę przed zamknięciem się letniego okienka transferowego? Dotychczasowe próby spełzły na niczym, a piłkarz nadal przygotowuje się do startu nowego sezonu pod bacznym okiem Luciano Spallettiego.

Nie jest żadną tajemnicą, że Portugalczyk mocno liczył na angaż w którymś z klubów angielskiej Premier League. Zainteresowanie było, lecz propozycje dotyczyły wyłącznie wypożyczenia z opcją transferu definitywnego, a Inter nie zamierza dłużej czekać ze sprzedażą zawodnika. Kierunek angielski ostatecznie upadł po zamknięciu się okienka na Wyspach.

W grze pozostają nadal Real Betis i Sporting Lizbona, lecz nadal brakuje konkretów. Czy w przypadku kolejnych niepowodzeń w negocjacjach Joao Mario otrzyma kolejną szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności w czarno - niebieskich barwach? Czy raczej czekają go stracone miesiące na ławce rezerwowych i narastająca frustracja?

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

Darkos

Darkos 10 sierpnia 2018 | 18:08   

W życiu był kołkowi nawet boiska nie dał powąchać. Może Spal jest bardziej wyrozumiały...

Hagaen

Hagaen 10 sierpnia 2018 | 21:01   

Dla mnie do Idealnego okienka brakuje:
- 1 ŚP
- sprzedania JM,
- sprzedania Vecino,
- sprzedania BV,
- sprzedania Candrevy
Wtedy byłoby idealnie.

Ippon

Ippon 10 sierpnia 2018 | 22:48   

Hagaen Vecino jest od galgardiniego pod każdym względem lepszy. Rozumiem, że tylko kwestie ekonomiczne do takiej opini Cie przekonowywują.

Hagaen

Hagaen 11 sierpnia 2018 | 00:31   

Kolego, ja mam coś takiego jak zdolność oceny piłkarza wedle własnej opinii, no i zgodnie z tym co widziałem. No i jest taka sytuacja kiedy Vecino byłby przydatniejszy. Jakby jechali tramwajem i byłaby awaria hamulców. To Vecino robi świetnie. Tak więc, nie, nie miałem na myśli ekonomii.

superofca

superofca 11 sierpnia 2018 | 15:44   

Dobre Hagaen ale nie do końca prawda


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich