Kto opuści spotkanie z Atletico

10 sierpnia 2018 | 14:02 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Pomimo, że są do dyspozycji trenera, nie wszyscy piłkarze polecą do Madrytu.

Testy medyczne to powód, dla którego mecz najpewniej opuszczą Ivan Perisić i Sime Vrsaljko. W czasie kiedy ich koledzy z zespołu będą już w drodze do stolicy Hiszpanii, obaj Chorwaci mają pozostać w Appiano Gentile. Według planu mają odbywać treningi indywidualne i standardowe przedsezonowe testy.

Do samolotu wsiądzie za to Joao Miranda, który już dotarł do Mediolanu i razem z Vrsalijko wziął udział w porannej sesji treningowej. Dla Sime były to pierwsze ćwiczenia z drużyną. W meczu ma pojawić się również Brozović, który zakończył swój urlop trzy dni przed czasem, aby dołączyć do zespołu.

Do dyspozycji trenera Spalettiego nie będzie gotowy jedynie Naingollan, o czym pisaliśmy już wczoraj. Ciągnąca się kontuzja skomplikowała jego powrót do gry, według pierwszych komunikatów piłkarz miał zakończyć problemy zdrowotne zdecydowanie szybciej, tymczasem pod znakiem zapytania stoi nawet jego występ naprzeciw Sassuolo.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

Hagaen

Hagaen 10 sierpnia 2018 | 20:57   

Wszystko mnie cieszy, serio - nawet niewiadome przybycie Modrić'a, ale martwi mnie ta kontuzja Nainggolana. W jego wieku nie są to fajne rzeczy, a ta się jakoś dziwnie przedłuża...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich