Spalletti o nowej umowie i Modriciu

15 sierpnia 2018 | 10:28 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Luciano Spalletti kolejny raz zapytany został o Lukę Modricia. Oto co powiedział trener Interu.

- Sytuacja pozostaje ta sama, przybrała tylko nieco inną formę, ale zawsze była stabilna - zaczął od kwestii nowej umowy.

- To zawsze miłe widzieć zainteresowanie fanów, szczególnie dla zespołu, oni zawsze muszą czuć się kochani, by dać coś od siebie. Entuzjazm jest naturalny przy przygotowaniach, ale jeśli nie będzie wyników.. Jeśli trener nie przynosi do domu tego co każdy oczekuje, to wtedy musi odejść. Zawsze tak było. Cieszę się z nowej umowy. Jestem w miejscu gdzie chciałem być, jestem w szatni z ludźmi których chciałem i wybrałbym ich nawet gdybym grał w grę komputerową.

- Modrić? Musicie zapytać dyrektora, nie powiem nic na ten temat, bo to nie moja działka. Jestem szczęśliwy z tego co mam. To są piłkarze, których chciałem.

Źródło: football-italia

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 15 sierpnia 2018 | 11:46   

Czyli z mojej interpretacji wynika że temat odejścia Modricia został przeniesiony po Superpucharze. Inter nadal wierzy ale ja już straciłem nadzieje.

Matt1

Matt1 15 sierpnia 2018 | 12:09   

Hmm temat szyty grubymi nicmi. Chcialbym tego Modrica u nas. Wielkie halo jest wokol tego zawodnika, az dziwne bedzie jak do nas nie przyjdzie. Dawno nie bylp takiego zamieszania. Podejrzewqm ze tematu innego transferu nie ma. Albo przyjdzie Modric albo nikt


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich