Ojciec Zaniolo: Nie był dość dobry dla Fiorentiny

5 września 2018 | 12:10 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Nicolo Zaniolo to były reprezentant Primavery Interu. Zawodnik właśnie otrzymał powołanie od Roberto Manciniego. Dziennikarze udali się do domu Nicolo, a jego ojciec wspominał czasy zanim jego syn reprezentował Romę i Inter.

- Po trzech latach we Fiorentinie usłyszeliśmy, że (Nicolo - dop. red.) odstaje od standardów Primavery Violi. Virtus Entella zrobił świetną robotę podbierając go stamtąd i dając mu szansę na debiut w Serie B, zanim odszedł do Interu i Romy - argumentował w wywiadze dla Il Secolo XIX Igor Zaniolo.

Nicolo został powołany przez nowego selekcjonera reprezentacji Włoch, którym został znany nam dobrze Roberto Mancini, na spotkania z reprezentacją Polski i Portugalii w nowej Lidze Narodów UEFA.

- Jego adwokat Stefano Castelnovo nie był pewien, czy powołanie jest prawdziwe, czy nie, więc Nicolo zadzwonił do trenera Romy, który to potwierdził.

Jak pamiętamy, Nicolo Zaniolo powędrował do AS Romy początkiem lipca, w rozliczeniu za Radję Nainggolana. Piłkarska kariera młodego pomocnika wydaje się pomału rozwijać i na pewno warto ją śledzić.


Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri 5 września 2018 | 12:35   

Ile czasu musi upłynąć, zanim wszyscy nauczą się poprawnej pisowni nazwiska Radji?

Maciej Pawul

Maciej Pawul 5 września 2018 | 23:42   

Pomijając literówkę (wybacz) uważasz, że to dobrze czy źle, że Zaniolo poszedł w rozliczeniu?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich