Włosi ponownie zawiedli

11 września 2018 | 02:28 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Kolejny słaby mecz w wykonaniu Squadra Azzurra. Podopieczni Roberto Manciniego w słabym stylu przegrali z Portugalią 0 - 1. Jedynego gola w meczu zdobył Andre Silva.

Po dwóch kolejkach grupowej rywalizacji w Lidze Narodów, Włosi mają zatem na koncie zaledwie 1 pkt. Trener Mancini zdecydował się zmienić niemal całą wyjściową jedenastkę w porównaniu do starcia z Polską. Na boisku zabrakło miejsca dla Roberto Gagliardiniego, który całe spotkanie obserwował z wysokości ławki rezerwowych.

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 4

oster

oster 11 września 2018 | 05:01   

Z tym amatorem na ławce trenerskiej to oni nic wielkiego nie osiągną...

maestro84

maestro84 11 września 2018 | 12:18   

Generacja słaba jak nigdy, tu nie pomoże żaden trener. Muszą się ratować Brazylijczykami jak Eder czy chociażby wczoraj Emerson Palmieri, a młodzi Włosi grają przeciętnie. Nie trawię farbowanych lisów. Trzeba zaakceptować to, że są obecnie max. na poziomie dywizji B. Dobrze, że Mancio mówi o tym wprost, że są za słabi.

Darkos

Darkos 11 września 2018 | 14:07   

Niestety nawet mecz z Polską pokazał że Włosi są obecnie bardzo słabi. Zresztą wystarczy popatrzeć na statystyki ich ostatnich meczów - na 10 meczów wygrane notowali z zespołami pokroju Albanii i Arabii Saudyjskiej i to jednobramkowo...

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri 12 września 2018 | 19:28   

Problem kadrowy mają wyłącznie w pomocy i na bokach obrony.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich