Adriano: Inter ma stratosferyczny skład

13 września 2018 | 13:43 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Były napastnik Interu przyjedzie na najbliższy mecz, aby obserwować starcie z Parmą, której barwy również miał okazję reprezentować. Przy tej okazji opowiedział o swoich odczuciach związanych z obiema drużynami.

- Relacje które miałem z Sacchim i Prandellim w klubie, pozwoliły mi dojrzeć i stać się zawodnikiem wartym reprezentowania Interu.

- Po swoim pobycie w Parmie najbardziej tęskniłem później za jedzeniem, ludźmi i prostotą. Wrócę tam wkrótce, dlatego teraz znów jestem w Serie A.

- Niestety, nie miałem za wiele okazji do oglądania Interu od początku sezonu, ale przyjrzałem się im bliżej w Pinetinie i mają stratosferyczny skład. Widziałem znakomitą pracę, jaką wykonał klub i wszystko się zmieniło. Teraz atmosfera jest niesamowita i to nie jest właściwy moment sezonu, żeby ich oceniać, to zajmie trochę czasu.

- Zobaczyłem pracę Spalettiego i jestem przekonany, że to właściwy człowiek dla tego środowiska, trafił tu we właściwym czasie.


Źródło: FCInterNews

Komentarze: 5

zzz

zzz 13 września 2018 | 17:35   

no jak przyjedzie na Tardini to meczu raczej nie obejzy ;p

Maciej Pawul

Maciej Pawul 13 września 2018 | 19:18   

Dzięki, byka strzelili na blogu z którego tłumaczyłem.

alberto

alberto 14 września 2018 | 07:55   

no bez przesady , niezły ale nie stratosferyczny

Kendzior

Kendzior 14 września 2018 | 08:06   

alez on miał powera w swoim prime

Lombardo

Lombardo 14 września 2018 | 19:10   

Co on bedzie tak ogladal bez piwa? Zanetti mam nadzieje ma schowana manierke w marynarce bo nasza legenda sie zapoci w innym razie haha


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich