Real prowadzi w wyścigu po podpis Herrery

13 września 2018 | 19:15 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Jak donosi hiszpański AS, w kregu zainteresowań Interu jest reprezentant Meksyku, Hector Herrera. Jednocześnie wiele wskazuje na to, że zawodnika z Porto nie trafi ostatecznie do Mediolanu.

Hiszpańska prasa ustaliła, że Herrera spotkał się z Julenem Lopetegui reprezentującym Real Madryt, w hotelu w Porto. Tematem spotkania miał być transfer zawodnika podczas następnych wakacji, jednak Los Blancos chcieliby podpisać wstępną umowę już podczas styczniowego okienka.

Gazeta donosi również, że do zawodnika od kilku miesięcy przymierzał się Inter Mediolan. Pierwsze rozmowy, podczas ostatniego okienka transferowego, spełzły na niczym, ponieważ prezydent Porto zażądał na wstępie 40 mln euro za dwudziestoośmiolatka. Wszystko wskazuje na to, że plan powrotu do negocjacji kolejnego lata nie będzie miał sensu, ponieważ Herrera może być już wtedy zawodnikiem Królewskich.

W Corriere dello Sport piszą z kolei o zainteresowaniu Romy, która ma zamiar pokrzyżować plany Realu i Interu. To właśnie klub z Rzymu, według Włochów, ma cieszyć się największymi szansami na podpis zawodnika. Trudno w tej chwili jednoznacznie wskazać, kto ma rację. 


Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

alberto

alberto 14 września 2018 | 07:54   

ktoś go zna? jak gra?

Maciej Pawul

Maciej Pawul 14 września 2018 | 10:24   

Nominalny ŚPM, pasowałby przed Brozo, jako łącznik z przodem, regularnie gra w reprezentacji. Według transfermarkt wart 20 mln, dlatego cena jaką Porto zaśpiewała, była z gatunku "nie chcemy sprzedać", ale umowa mu się kończy na następnych wakacjach z nimi.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich