Agent: Były pewne kontakty

14 września 2018 | 12:52 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Hector Herrera to najnowszy pomysł mediów na wzmocnienie drugiej linii Interu Mediolan. Kontrakt Meksykanina wygasa wraz z końcem obecnego sezonu i piłkarz stanowi łakomy kąsek dla wielu silnych zespołów.

W ostatnim czasie mogliśmy przeczytać o zainteresowaniu Realu Madryt, Arsenalu, Romy i oczywiście Interu. Agent zawodnika potwierdza zainteresowanie ze strony innych klubów, lecz podkreśla, że priorytetem dla Herrery pozostaje dokończenie dobrego sezonu w barwach Smoków: 

- Piłkarz nie opuści Porto w tym sezonie, ponieważ pragnie respektować kontrakt do momentu jego wygaśnięcia. Były pewne kontakty, ale nikt nie był w stanie osiągnąć porozumienia z klubem i Hectorem. Gracz uszanował decyzję klubu. Herrera jest obecnie w pełni skoncentrowany na Porto, którego jest kapitanem i czeka go wiele ważnych spotkań do rozegrania. 

- Nigdy nie doszło do spotkania z Lopeteguim. Real dysponuje bardzo silną linią pomocy i nie poszukują wzmocnień na tej pozycji. Moim zadaniem jest rozmowa z Porto i znalezienie rozwiązania sytuacji. Tym będę się zajmował. Do stycznia jest jeszcze wiele czasu, spotkamy się kilkukrotnie i omówimy przyszłość zawodnika.

Źródło: O Jogo

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich