Pochettino: Nie ma problemów

17 września 2018 | 11:54 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Trener kolejnego rywala Interu, Tottenhamu, nie ma ostatnio łatwego życia. Koguty spisują się średnio w Premiership, jednak w pięciu meczach zgromadziły dziewięć punktów. Pomimo tego, porażkach z Liverpoolem i Watford, Mauricio Pochettino znalazł się w ogniu krytyki.

Główne zarzuty ze strony angielskiej prasy, to zbytnie eksploatowanie gwiazd drużyny. Pod znakiem zapytania stoi forma angielskiego napastnika Harrego Kane'a. Według dziennikarzy kluczowi zawodnicy od lat nie mieli prawdziwego odpoczynku i jest to jedna z przyczyn pogarszającej się dyspozycji Spurs. Sky Sports jednakże potwierdziło, że Kane wyjdzie na murawę w meczu z Interem, wbrew wcześniejszym spekulacjom o przerwie na odnowienie sił, przed kolejnymi meczami w lidze. Pochettino został poproszony o potwierdzenie:

- Sądzę, że to szaleństwo myśleć inaczej. Właśnie tak. Nie wiem czego wy ode mnie oczekujecie, ani jak sobie wyobrażaliście moją odpowiedź. On jest jednym z najlepszych napastników na świecie. Nie dbam o to, że nie zagrał znakomicie w ostatnia sobotę. On dąży do strzelania bramek i robi to w sposób, którego oczekujemy i który akceptujemy. Nie ma problemów. 

Jeśli mogliśmy wcześniej, na podstawie plotek, liczyć po cichu na nieobecność najlepszego napastnika Kogutów w spotkaniu z Interem , pora pożegnać te nadzieje.

Źródło: spurs.vitalfootball.co.uk

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich