Vecino: Chcę zdobyć więcej decydujących goli

20 września 2018 | 10:27 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Nie ustają echa po wygranym debiucie Interu w tegorocznej Lidze Mistrzów. Zdobywca bramki, która odmieniła losy spotkania, Matias Vecino, udzielił wypowiedzi w otwartej strefie po meczu.

- To był niesamowity sukces dla nas wszystkich, dał nam potwierdzenie, że idziemy naprzód. Musimy kontynuować nasza pracę w takim stylu, ponieważ sezon będzie długi. Musimy też zapamiętać pozytywy z tego meczu, żeby rozpocząć ligę na nowo. Robiąc wszystko we właściwy sposób, przestaniemy tracić punkty.

- To było niesamowite zrobić różnicę w tak ważnej grze. Nie strzelam wiele bramek, więc każda z nich jest dla mnie ważna. Mam głęboką nadzieję zdobywać więcej decydujących goli, jak ta dzisiejszego wieczoru i ta na Olimpico - powiedział o swoim trafieniu.

- Wszystkie mecze w Lidze Mistrzów są skomplikowane. Barcelona to znakomity zespół, ale zmierzymy się z tym stając do pojedynku twarzą w twarz, jednak zanim to nastąpi, mamy jeszcze jedno spotkanie i życzyłbym sobie udanej gry - podsumował, zapytany o rywali.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Nerazzurri86

Nerazzurri86

20 września 2018 | 11:02

Brawo Ty. Takie gole się ceni.

inter00

inter00

20 września 2018 | 12:20

No ma nosa chłopkak

Rahi

Rahi

20 września 2018 | 14:24

Tak jak go nie lubię i nie widzę w FCI, tak mam dużo wdzięczności za to co zrobił


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich