Pomóż nam odbudować naszego Twittera

20 września 2018 | 14:02 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu

Jakiś czas temu przez naszą nieuwagę i nowe restrykcyjne przepisy Twittera, zablokowaliśmy sobie nasze Twitterowe konto. Teraz tworzymy nowe i wszystkich posiadaczy kont w tym medium społecznościowym zachęcamy do śledzenia naszego nowego profilu.

Nasze konto założyliśmy 7 lat temu  i przez te lata udało nam się zdobyć pokaźną rzeszę followersów. Niestety z powodu nowych przepisów Twittera i naszej nieuwagi*, nasze konto zostało zablokowane i mimo zgłoszeń, nie uzyskaliśmy od Twittera ani żadnego wyjaśnienia, pomocy, ani nie odblokowano naszego konta. Być może kiedyś to nastąpi, ale nie chcemy i nie możemy już dłużej czekać, dlatego serdecznie zapraszamy Was do śledzenia naszego nowego konta:

https://twitter.com/intermediolan_

Znajdziecie tam zawsze aktualne informacje dotyczące Interu i świata Serie A, często również linkujemy tam do materiałów na stronie, dzięki czemu przeglądając Twittera będziecie mogli jednym kliknięciem przejść na stronę do interesującego Was materiału.

Z góry dziękujemy za pomoc w odbudowaniu bazy followersów. Jeżeli tylko możecie zafollowujcie nas i podajcie nasz profil dalej.

* Powodem zawieszenia konta było wpisanie w polu daty urodzenia, daty powstania naszego serwisu czyli 12 stycznia 2002 roku. Po wykonaniu tej czynności, Twitter policzył że w dniu założenia konta Twittera czyli w 2011 roku, nie mieliśmy jeszcze 13 lat, a w myśl nowych przepisów, z Twittera mogą korzystać tylko osoby, które ukończyły 13 lat. Na nic zdały się tłumaczenia, że owa data to data powstania serwisu internetowego, a nie data urodzenia kogokolwiek z nas.

Przy okazji zachęcamy do śledzenia naszych profili na Facebook'u i Instagram'ie.

Źródło: intermediolan.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich