CAMPIONI 2021

 

Wypowiedzi Keity i Brozovicia po meczu

22 września 2018 | 23:31 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Piękny wieczór, za nami wiele emocji i niezłej gry w wykonaniu Nerazzurrich. Piłkarze na świeżo po spotkaniu udzielili kilku wypowiedzi, oczywiście, na temat dopiero co zakończonego pojedynku.

Rozpocznijmy od Keity Balde:  

- Pokazaliśmy, że wiemy jak wygrywać trudne spotkania, takie jak to, byliśmy pełni entuzjazmu po zwycięstwie z Tottenhamem, jednak zdawaliśmy sobie sprawę, że to spotkanie będzie ciężkie. Rozpiera nas duma z rezultatu, każdy, kto pojawił się na boisku, ma swój wkład. 

Parę słów zdążył powiedzieć do kamer również bohater zwycięskiej bramki, Marcelo Brozović:

- Ciężkie spotkanie, ale znów zwyciężyliśmy w końcówce i jesteśmy szczęśliwi. Musimy to kontynuować i uzyskiwać wyniki.

- Mieliśmy sporo złych podań w pierwszej połowie, ale poprawiliśmy to. Myślę, że ten tydzień to punkt zwrotny w tym sezonie. Każdy z tych meczy jest ważny i wygrywamy je, ponieważ to jest to, co robi Inter - podsumował.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 23 września 2018 | 09:24   

Dla mnie styl nie będzie grał roli, jeżeli będą wygrywać. W każdym razie wierze że to co powiedział Brozo jest prawdą i rzeczywiście jest to punkt zwrotny.

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 23 września 2018 | 10:42   

Styl gry nadal pozostawia wiele do życzenia, ale wyraźnie widać, że coś przestawiło się już w głowach piłkarzy. Nie ma już załamywania rąk, kiedy mecz nie układa się po naszej myśli, tylko wiara, że uda się wepchnąć tego zwycięskiego gola.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich