Inter obserwuje Tousarta

24 września 2018 | 13:27 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Expert portalu calciomercato.com, Fabrizio Romano, donosi o aktywnych ruchach Nerazzurrich w sprawie pomocnika Lyon, Lucasa Tousarta. Według niego, oferta za zawodnika trafi do francuskiego pracodawcy już wkrótce.

Pomocnik uchodzi za jednego z najbardziej obiecujących piłkarzy Europy. Wiadomo, że Inter wysłał niedawno swoich skautów, aby obserwowali grę Tousarta w nadchodzących tygodniach. Po co w Mediolanie kolejny defensywny pomocnik? Według specyfikacji jest to piłkarz, który mógłby zająć pozycję u boku Marcelo Brozovicia, przy ustawieniu 4-2-3-1, zaraz przed linią defensywy. Transfer wydaje się mieć logiczne uzasadnienie, zakładając, że Spaletti tak chce poukładać zespół.

Romano sądzi, że Inter złoży ofertę już w styczniu, mniej prawdopodobna wydaje się opcja czerwcowa. Przyczyną pośpiechu jest poważne zainteresowanie graczem, które wykazuje między innymi rywal Nerazzurrich z Ligi Mistrzów, Tottenham. W kontekście transferu przewidywana kwota powinna oscylować w okolicach 35 mln euro.

Źródło: calciomercato.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 24 września 2018 | 17:51   

Pomocnik jest potrzebny na gwałt ale czy nie lepiej ściągnąć kogoś bardziej doświadczonego ?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich