Najlepsze teksty Christiana Recalcatiego

30 września 2018 | 14:40 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Publicystyka

Christian Recalcati to włoski komentator znany powszechnie ze swoich zabawnych i impulsywnych wypowiedzi podczas komentowania meczów. Christian jest Interistą i najczęściej komentuje mecze Interu. Ostatnie lata nie były najlepsze dla kibiców drużyny Nerazzurich, jednak fatalne mecze w wykonaniu Interu osładzał nieco Recalcati swoim barwnym komentarzem. Przedstawimy Wam kilka jego wypowiedzi, które rozbawiły nie jednego kibica. Zapraszamy!

Mecz Inter AC Milan 2:2, Zapata strzela gola w 97. minucie

Piłka do środkaaaaaaaa, nie wierzę Milan wyrównał, Zapata nie mogę w to uwierzyć. Jesteśmy jak jakieś kurczaki, weszliśmy na boisko bez chęci, nosicie koszulkę, którą musicie szanować. Wstydźcie się. Eder ehhhh wydawało mi się że to gra mój ojciec w japonkach. Bardzo prawdopodobne że spisałby się lepiej.

Mecz Inter Sassuolo 1:3, gol Matteo Politano

Piłka leci do środka, tam jest Politano. Ale no chłopaki, ALE CHŁOPAKI, D’AMBROSIO NIE MOŻESZ ROBIĆ TAKICH RZECZY, CHYBA ŻARTUJECIE, POLITANO MA METR CZTERDZIEŚCI SIEDEM. Nie wierzę, nie mogę w to uwierzyć.

Mecz Inter Fiorentina 4:5, gole Babacara

Babacar wbiega w pole karne, uderzaaaaa, nie wierzę, nie mogę w to uwierzyć, JAK TAK MOŻNA.

Vecino podaje do środka, tam jest Babacar, Babacaaaar…………. Nie mogę w to uwierzyć. Możecie mi wytłumaczyć o co w tym chodzi? Babacar, Vecino to nie są Ronaldo, Messi, Sergio Ramos, Pique czy Neymar. Nie rozumiem. Pięć razy w gębę i wszyscy do domu.

Mecz Inter Napoli 0:1, błąd Nagatomo

Wrzuca piłkę do środka, tam przejmuje ją Nagatomo, NAGATOMOO. CO ZA BŁĄD NAGATOMO. JAK MOŻNA GO CAŁY CZAS WPUSZCZAĆ NA BOISKO. Mam dość, są zawodnicy którzy nie powinni nawet postawić nogi w Appiano Gentile.

Mecz Inter Chievo 0:2, gol Birsy

Ucieka Inglese, wrzuca piłkę do środka, wybija ją Miranda, piłkę przejmuje Birsa uderza prawą nogąąą, dobra chłopaki idziemy do domu. WYŁĄCZCIE TELEWIZOR. IDZĆIE NA MIASTO COŚ ZJEŚĆ ZE SWOIMI DZIEWCZYNAMI CZY ŻONAMI. RÓBCIE CO CHCECIE, IDZĆIE DO KINA. ALBO OBEJRZYJCIE JAKIŚ FILM, ALE ZMIEŃCIE TYLKO TEN KANAŁ.

Źródło: inf. własna

kibice 

Polecane newsy

Komentarze: 2

Maciej Pawul

Maciej Pawul 30 września 2018 | 16:19   

Gdyby Recalcati pisał dla im.com zacząłby od czegoś w stylu "Nie czytajcie tego artykułu. Róbcie co chcecie, poczytajcie pudelka, zajmijcie się dziewczyną czy żoną. Albo pooglądajcie internety dla dorosłych, ale zmieńcie stronę" :D

superofca

superofca 30 września 2018 | 17:16   

xD
W sumie to nic zabawnego, sama prawda.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich