Inter U-17 wygrywa derby

30 września 2018 | 16:37 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Akademia1 min. czytania

W czwartej kolejce obecnego sezonu zawodnicy Inter U-17 spotkali swoich równolatków z AC Milan. Mecz pokazał kto w tej grupie wiekowej rządzi w Mediolanie.

Nerazzurri rozpoczęli dobrze spotkanie, niespodziewanie w trzydziestej minucie na prowadzenie wysunął się jednak AC Milan. Strzelcem, po crossie od Cudjoe, był Bassoli. Na tym oponenci zakończyli strzelanie w tym meczu. Osiem minut później przewagę zniwelował Esposito. Po kolejnych stu dwudziestu sekundach Inter został wyprowadzony na prowadzenie przez Dimarco. Moleri, który bronił bramki rossonerich, nie miał łatwego życia już do końca spotkania. Inter kilkukrotnie był bliski podwyższenia prowadzenia. Przysłowiową kropkę nad i dołożył Moretti w czterdziestej ósmej i mecz zakończył się zwycięstwem 3-1.