Primavera przegrywa z PSV

3 października 2018 | 19:11 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Akademia

Po remisie z młodzieżówką Tottenhamu w UEFA Youth League kolejnym przeciwnikiem Primavery była ekipa PSV. Mecz niestety nie potoczył się zgodnie z oczekiwaniami fanów i trenera Armando Madonny.

W dwudziestej czwartej minucie Inter wyszedł na prowadzenie po trafieniu Facundo Colidio. Gra zespołu była dobra i niewiele zwiastowało horror w końcówce. PSV pokazało jednak ducha walki i po trafieniach Piroe (86') i Vertessena (93’) odmieniło wynik spotkania w doliczonym czasie gry.

Po meczu trener Primavery Interu, Armando Madonna, nie krył żalu z powodu wyniku:

- To wstyd, ponieważ nie zasłużyliśmy na porażkę dzisiaj. Od pierwszych minut zespół spisywał się znakomicie i kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Zabrakło bezwzględności do zdobycia drugiej bramki w końcówce i zostaliśmy ukarani za swoje dwa błędy. To trudne, ponieważ widziałem, że moi zawodnicy zarządzali grą znakomicie, pokazali pozytywną i zdeterminowaną postawę dzisiaj.

- Jesteśmy zwiedzeni, ponieważ sędzia skrzywdził Gabriele Zappę i mieliśmy zawodnika mniej. Jadnak moi chłopcy działali dzisiaj świetnie. To dla mnie ważne widzieć taką postawę i jestem usatysfakcjonowany tym, co widziałem na boisku. Musimy kontynuować tę drogę, żeby osiągnąć dobre wyniki w lidze. Rezultaty przyjdą same. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich