Ojciec Bergwijna dementuje plotki

9 października 2018 | 19:48 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Niedawna rywalizacja z PSV Eindhoven w Lidze Mistrzów była doskonałą okazją, aby zobaczyć w akcji Stevena Bergwijna, który rzekomo znajduje się w kręgu zainteresowań Nerazzurrich. Ojciec młodego piłkarza zdementował doniesienia o kontaktach z przedstawicielami włoskiego klubu, lecz zaznaczył, że Serie A byłaby dobrym wyborem dla kariery jego syna.

- Nic nie słyszałem o zainteresowaniu moim synem i nie próbujemy odchodzić. Jeżeli PSV zdecyduje się go sprzedać, dojdzie do tego po zakończeniu sezonu, a na pewno nie w styczniu. 

- Nikt z Interu się ze mną nie kontaktował i pragnę postawić sprawę jasno, że Stevan nie naciska na opuszczenie PSV. On jest bardzo wdzięczny za wszystko, co klub dla niego zrobił. Jeżeli zapadnie decyzja o jego sprzedaży to oczywiście będzie już zupełnie inna historia, lecz w każdym razie Inter powinien najpierw skontaktować się z PSV.

- Jego umowa wygasa 30 czerwca 2022 roku. Podpisaliśmy najpierw 3-letni kontrakt, który został przedłużony o kolejny rok. Serie A to fajna liga z wieloma świetnymi zespołami, nie wspominając już o pięknym kraju i przepysznym jedzeniu. Steven kocha piłkę nożną, jeżeli będzie to konieczne to dostosuje się do każdej ligi. 

Źródło: FCInterNews.it

mercato  psv 

Polecane newsy

Komentarze: 1

darren

darren 9 października 2018 | 21:06   

W meczu z nami nic wielkiego nie pokazał, wolałbym zdecydowanie Lozano.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich