Ausilio: Kontrakt Brozovicia na ostatniej prostej

12 października 2018 | 00:48 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Piero Ausilio spotkał się wczoraj z dziennikarzem Sky Sport Italia. Autor ostatnich sukcesów Interu na rynku transferowym, został zapytany o sytuację kontraktową kilku kluczowych graczy, obecną formę zespołu i prognozę przez zbliżającymi się derbami Mediolanu.

- Zespół pokazał mnóstwo charakteru, ale moim zdaniem jest coś więcej. Potrzeba jakości, aby osiągnąć pewne wyniki, a Inter w ostatnich kilku meczach udowodnił, że taką posiada. Nie wygrywasz wyłącznie determinacją.

- Cel w postaci awansu do Ligi Mistrzów został osiągnięty w poprzednim sezonie i wylaliśmy fundamenty, na których obecnie pracujemy. Jeśli Milan w tym momencie czuje się pewnie, wyobraź sobie, jak my się czujemy. To będą dobre derby.

- Zespół, który mogliśmy oglądać w kilku ostatnich tygodniach, jest podstawą do zbudowania czegoś jeszcze silniejszego w przyszłości. To normalne, że zaczęliśmy od kilku problemów, ponieważ mamy 6 - 7 nowych graczy, ale poprawiamy się, a w derbach chcemy zaprezentować się jeszcze lepiej.

- Dla przykładu, Keita Balde trafił do nas w ostatnich dniach okienka, a wcześniej brał udział w Mundialu, więc potrzebuje czasu, aby odnaleźć najwyższą formę. Jestem przekonany, że udowodni swoją wartość, ponieważ posiada jakość i jest wszechstronny.

- Naszą intencją jest poprawa i odnowienie kontraktu Mauro Icardiego i druga strona również wykazuje chęć współpracy. Mamy jeszcze trzy lata obecnej umowy, możliwe, że rozwiążemy sytuację w ciągu kilku dni albo miesięcy. Nie ma pośpiechu. Jeżeli chodzi o Brozovicia, jesteśmy na ostatniej prostej. Rozmawiamy też o umowie Milana Skriniara.  

- Styczniowy transfer Modricia? Absolutnie niemożliwe. 

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 3

cybul

cybul 12 października 2018 | 03:35   

Absolutnie niemożliwy transfer Modricia - absolutnie najlepsza informacja z tego artykułu

HeyaMakumba

HeyaMakumba 12 października 2018 | 10:49   

Nom ale faktem jest, że jeszcze potrzebujemy wzmocnić środek pola. Chyba, że Spall ma plany wobec JM.

Hagaen

Hagaen 13 października 2018 | 17:33   

Hmm, nie chciałbym być siewcą teorii spiskowych, ale być może walną do Barcelony, żeby oddała Rafała. Byłoby idealnie, bo jego technika, plus waleczność Radka i praca Marcelka w odbiorze mogły by nam dać najsilniejszą pomoc w lidze.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich