Spalletti. Jesteśmy w formie. Z Milanem na 100%

12 października 2018 | 01:13 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Luciano Spalletti jest zadowolony z postawy swojego zespołu w ostatnich meczach. Przed Interem seria naprawdę ciężkich spotkań, lecz szkoleniowiec zachowuje spokój i zapewnia maksymalną koncentracją na derbowej rywalizacji z Milanem.

- To pozytywny moment, jesteśmy w dobrej formie i gramy dobry futbol. Poprawiliśmy się w kwestii charakteru, a to fundamentalna sprawa podczas ważnych gier. Teraz zobaczymy, jakie sytuacje pojawią się podczas przerwy na mecze reprezentacji, ale ogólnie jesteśmy zadowoleni. 

- Musimy skoncentrować się wyłącznie na Milanie, a dopiero potem możemy zacząć myśleć o Barcelonie. Rossoneri są silnym rywalem, grają dobry futbol i w kilku ostatnich meczach zdobyli sporo punktów. Tego lata sprowadzili kilku bardzo mocnych graczy i będziemy musieli dać z siebie absolutnie wszystko.

- Rozpoczęliśmy mocno w Lidze Mistrzów, lecz wciąż pozostają jeszcze cztery meczy i wszystko jest otwarte. Zachwyciliśmy się nową sytuacją, a fakt, że dwukrotnie walczyliśmy, by pokonać Tottenham i PSV, jest oznaką naszej wiary w siebie i pragnienia pozostania na tym poziomie. Nie chcemy stać obok głównej sceny. Musimy walczyć, aby Inter zawsze był częścią Ligi Mistrzów. 

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 12 października 2018 | 05:41   

Z Milanem na 200% Spal, to są derby.

Adriano19f

Adriano19f 12 października 2018 | 12:47   

Dokładnie chuj z tą barcą, milan trzeba ograć


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich