Perisić zbudował piłkarza idealnego

12 października 2018 | 03:10 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Ivan Perisić został zapytany o to, jaką charakterystykę powinien posiadać gracz idealny. Chorwat zdecydował się puścić wodze fantazji i poskładać takiego zawodnika z indywidualnych umiejętności, które zaobserował u różnych występujących współcześnie zawodników.

- Jeśli chodzi o rzuty wolne z dystansu, wybieram Eriksena z Tottenhamu. Gracz z najlepszym przeglądem pola to Kevin De Bruyne z Manchester City. Sądzę, że perfekcyjny do wykańczania akcji jest Harry Kane z Tottenhamu. Kiedy przychodzi do dryblingu z piłką, Messi nie ma sobie równych. Głową najlepiej gra Sergio Ramos z Realu Madryt. Według mnie, kiedy trzeba odzyskać piłkę, najtrafniejszym wyborem jest Casemiro z Realu Madryt. Kiedy dochodzi do pokazania umiejętności technicznych nikt nie jest lepszy od Cristiano Ronaldo.

Nasz skrzydłowy miał zdaje się niezły ubaw składając takiego arcymistrza, a jakie byłyby Wasze typy? A gdyby tak przyszło stworzyć super piłkarza z aktualnych zawodników Interu? Zapraszam do zabawy w komentarzach.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 8

inter00

inter00 12 października 2018 | 05:44   

Rzuty wolne Brozovicia,przegląd pola Valero, wykańczanje akcji Icardiego,głowa de Vrija,odzyskiwanie piłki Skriniara, technika Politano

SlimShady

SlimShady 12 października 2018 | 07:33   

Stałe fragmenty - T.Kross, przegląd pola - DeBruyne, wykańczanie akcji - C.Ronaldo, gra w powietrzu - Kulibaly, drygling - Messi, technika - Ibrahimović, odbiór - Kante, szybkość - Mbappe.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 12 października 2018 | 08:02   

Ale, że Kane ? jestem zdziwiony

Kiksu

Kiksu 12 października 2018 | 10:31   

Byl juz idralny grajek i nawet u nas gral. Adriano

HeyaMakumba

HeyaMakumba 12 października 2018 | 10:48   

A nawet dwóch bo jeszcze był Ronaldo Luis Nazario de Lima.

oster

oster 12 października 2018 | 13:13   

Michał fatalny Kucharczyk z Legii ma to wszystko:-D:-D:-D

Larry

Larry 12 października 2018 | 15:09   

Faktycznie z Kanem lekko popłynął... Od Casemiro też by się kilku lepszych znalazło

superofca

superofca 12 października 2018 | 20:10   

Wolne Mihajlovic, odbiór Samuel, technika Ibra lub Adriano, drybling Figo, przegląd pola Sneijder, wykończenie Icardi lub Milito.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich