Urugwaj przegrywa z Koreą, gol Vecino

12 października 2018 | 15:35 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Reprezentacja Urugwaju przegrała w meczu towarzyskim z Koreą Południową 1:2. Matias Vecino wpisał się na listę strzelców.

Podopieczni Oscara Tabareza byli w tym meczu stawiani w roli faworytów i było to widoczne od początku spotkania. Jednak Korea z czasem coraz pewniej atakowała i skończyło się to golem w 66. minucie. Urugwaj rzucił się do odrabiania strat i już po niespełna dziesięciu minutach doprowadził do wyrównania po golu Matiasa Vecino. Suarez i spółka po strzelonej bramce spuścili znacznie z tonu, co wykorzystała ponownie drużyna Korei strzelając zwycięskiego gola. Był to tylko mecz towarzyski, jednak urugwajczycy nie pokazali się w nim z dobrej strony.

Korea Południowa Urugwaj 2:1 (Ui Jo Hwang, Jung Woo Young – Vecino)