Sobotnie mecze reprezentacji

14 października 2018 | 11:38 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Trwa przerwa na mecze międzypaństwowe. W sobotę okazję do zaprezentowania swoich umiejętności mieli kolejni Nerazzurri. Jak im poszło?

Najwięcej powodów do zadowolenia miał Keita Balde. Senegal bez problemów pokonał reprezentację Sudanu 3 - 0. Skrzydłowy Interu pojawił się w wyjściowej jedenastce i pozostał na murawie do ostatniego gwizdka. Lwy Terangi przewodzą swojej grupie eliminacji do Pucharu Narodów Afryki.

Całe spotkanie rozegrał również Milan Skriniar, lecz defensor nie zaliczy meczu z Czechami do zbyt udanych. Słowacja uległa odwiecznemu rywalowi 1 - 2, a obrońca Interu miał swój udział się przy obu straconych bramkach. W 83 minucie obejrzał dodatkowo żółtą kartkę.

Nic do zarzucenia, nie może mieć sobie Stefan de Vrij, lecz on nawet nie otrzymał okazji do popełnienia błędu. Cały mecz z Niemcami obserwował jedynie z wysokości ławki rezerwowych i nie miał bezpośredniego udziału w wielkim zwycięstwie swojej reprezentacji. Mecz zakończył się wynikiem 3 - 0.