CAMPIONI 2021

 

Sytuacja kadrowa przed derbami

15 października 2018 | 17:26 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Do derbowego spotkania przeciwko Milanowi pozostało już tylko sześć dni. Trener Luciano Spalletti prawdopodobnie będzie miał do dyspozycji wszystkich swoich podopiecznych.

Na dzisiejszym treningu pojawią się pierwsi zawodnicy, którzy wrócili ze zgrupowań kadry. Mowa o Asamoahu, Gagliardinim i Perisiciu. Gracze zmagający się ostatnio z urazami trenowali osobno, jednak jak podaje SkySport, zarówno Vrsaljko, Brozović jak i D’Ambrosio mają być w pełni gotowi na mecz z Milanem. W najbliższą środę planowany jest powrót wszystkich zawodników ze zgrupowań, a w czwartek ma odbyć się pierwszy trening całego zespołu, na którym piłkarze skupią się wyłącznie na spotkaniu derbowym.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 15 października 2018 | 17:52   

Myślę że na prawej obronie zagra DD. Spal nie postawi Vrsalijko na tak ważny mecz, a DD jest już oklepany.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 15 października 2018 | 19:18   

Coś w tym może być, raczej żadnego zaskoczenia nie będzie : Handa - DD (ew. Vrsaljko) - Skriniar - De Vrij - Asamoah - Brozo - Vecino - Ninja - Perisić - Politano - Icardi .

timon

timon 15 października 2018 | 21:26   

DD jest jak na razie dużo pewniejszy w obronie, więc wybór raczej prosty :)

Maciej Pawul

Maciej Pawul 16 października 2018 | 01:43   

Bo na pewno Perisić się obudzi..

banikowy

banikowy 16 października 2018 | 10:12   

Osobiście postawiłbym na rezerwowych, w szczególności dał spokój Icardiemu, Brozo, Skriniar i Asamoah. Dałbym pograć Politano, Lautaro, Ranocchi, nawet Joao Mario sprawdził. Mamy taki maraton przed sobą że obowiązkowo musimy korzystać z każdego kto siedzi na ławce. Najważniejszy mecz jest za tydzień, ewentualne 3 pkty zdobyte z FCB daje nam praktycznie awans.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich