Inter i Milan po Biraghiego

16 października 2018 | 11:19 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Inter nie jest klubem dla zdolnej młodzieży, więc jeżeli wychowanek Nerazzurrich pragnie zaistnieć w poważnej piłce, musi szukać szczęścia w barwach innego zespołu. Ten scenariusz sprawdził się w przypadku Cristiano Biraghiego, który latami tułał się po dziwnych wypożyczeniach, a teraz wreszcie zaczyna budować swoje nazwisko na boiskach włoskiej Serie A.

Pod skrzydłami Stefano Piolego, wyrósł na jednego z wyróżniających się lewych obrońców w lidze. Na Biraghiego stawia również Roberto Mancini, a ten odwdzięczył mu się golem na wagę zwycięstwa w ostatnim meczu z Polską. Fiorentina może okazać się tylko kolejnym przystankiem w jego karierze. Media sugerują, że w stronę 26-latka ponownie spogląda Inter, a już jakiś czas temu pisało się o zainteresowaniu działaczy Milanu.

Portal transfermarkt.de wycenia wartość defensora na 7,5 mln euro, lecz w rzeczywistości jego cena zamyka się w granicach 15 - 20 mln. W dorosłej drużynie Interu, Cristiano Biraghi wystąpił dwukrotnie. Oba mecze miały miejsce w rozgrywkach Ligi Mistrzów za kadencji Rafy Beniteza.

Źródło: gazzetta.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri 16 października 2018 | 18:24   

Złamałby mi serce przyjmując ofertę milanu.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 17 października 2018 | 14:34   

Wracaj Cristiano do domu w przyszłym sezonie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich