Inter last minute

22 października 2018 | 17:51 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Inter już kilkukrotnie w tym sezonie wygrywał mecze w końcowych fragmentach meczu. Włoskie media etap spotkania od 75 minuty nazywają "Zona Inter" . Poniżej zostaną przedstawione dokładniejsze statystyki.

Zeszłoroczne rozgrywki przyzwyczaiły nas, że to Inter tracił bramkę w ostatnich minutach meczu. Teraz sytuacja wygląda odwrotnie. Podopieczni Spallettiego pokazują w obecnych rozgrywkach charakter i walczą do końca. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki Inter w ostatnich minutach spotkań wywalczył już 15 punktów.

Inter Tottenham 2:1 ( Icardi 85', Vecino 92')

Inter Sampdoria 1:0 (Brozović 94')

Inter Fiorentina 2:1 (D’Ambrosio 77')

Inter Spal 2:1 (Icardi 78')

Inter Milan 1:0 (Icardi 92')

Statystyki te ewidentnie pokazują zmianę mentalności drużyny, która mimo problemów podczas meczu, potrafi wywieźć komplet punktów walką do samego końca. Zmiana ta na pewno napawa kibiców optymizmem przed zbliżającymi się meczami w Lidze Mistrzów i Serie A.