Vieri: Icardi pokona Meazzę

23 października 2018 | 09:03 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Christian Vieri zdobył dla Interu 103 braki w rozgrywkach Serie A. Wśród zawodników Nerazzurrich jest to ósmy wynik. W niedzielę Mauro Icardi wyprzedził słynnego Bobo.

- To był wspaniały gol. Znalazł się we właściwym miejscu, o właściwym czasie. Jest świetnym goleadorem. Jest bardzo młodym zawodnikiem i już zdobył wiele bramek. Moim zdaniem Icardi pokona Meazzę. Myślę, że w tym roku osiągnie wynik 128 bramek w koszulce Interu - ocenił Vieri.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

master

master 23 października 2018 | 10:09   

Dzyzas jak ten Icardi się porusza... gram nim w fifie i ma za niski "pace" bo to jak przyśpiesza, jak się giba to jest mistrzostwo świata. Widać było, że zarówno Icardi, Mussachio i Donnaruma dali krok na bliższy słupek w pierwszej chwili po dośrodkowaniu Vecino, ale tylko nasz dzik potrafił zmienić swoje ustawienie. Donnaruma tylko się rzucił w prawo (ale to jest kolos i jednak koordynacja może nawalać) a Musacchio stracił równowagę. Wydaje mi się, że piłka złapała jakiś podmuch i dlatego wygraliśmy 1-0.

superdoktorgazeta

superdoktorgazeta 23 października 2018 | 11:03   

Tez jak patrzyłem dokładnie na tą bramkę to widać, że jest ona zasługą Icardiego. Pobiegl na bliższy słupek, za nim wszyscy wraz z bramkarzem, po czym tylko on zdołał zmienić kierunek i znaleźć się w idealnym miejscu. Być może bramka wyglądała na kompletną wtopę milanu, ale trzeba docenić też Icara, który zrobił świetną robotę. Jak ktoś chcę zobaczyć bramkę z kamery na Mauro to zostawiam link https://youtu.be/FTMgxmyp098

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 23 października 2018 | 12:01   

Historia pisze się na naszych oczach :D Mam tylko nadzieję, że Maurito nie zostanie zapamiętany wyłącznie ze swoich bramek i uda mu się podnieść jakiś puchar w naszych barwach.

superofca

superofca 24 października 2018 | 19:33   

Oby Bobo, oby.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich