Icardi i Skriniar celem Anglików już w styczniu

23 października 2018 | 12:46 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Porcja newsów transferowych. Angielska prasa nie ma wątpliwości, że gwiazdy Nerazzurrich będą kuszone przez kluby z Wysp. Chelsea poszukuje napastnika, z kolei ManU i Manchester City mają na szczycie swoich list obrońcę.

Po ostatniej serii meczy w wykonaniu Interu wydawało się pewne, że pojawią się plotki łączące topowych graczy z zainteresowaniem wielkich klubów. Chelsea będzie zdesperowane, aby już w styczniu uzupełnić skład o klasowego napastnika. Sarri rotuje Giroud i Moratą, którzy nie zapewniają według niego wystarczającej ilości bramek. Nadzieje The Blues są oparte na przedłużających się negocjacjach w sprawie nowego kontraktu dla Mauro, ponadto klauzula dotycząca wykupu będzie aktywna dopiero po zakończeniu sezonu. Co ciekawe, jeśli Chelsea nie powiedzie się z Icardim, następny na liście życzeń jest Piątek. Strona fanów londyńskiego klubu przeprowadziła nawet głosowanie, na kim powinni skupić uwagę włodarze. Kapitan Interu wygrał, zdobywając 62% głosów.

Tymczasem Daily Mail donosi, że Manchester United i City są gotowe powalczyć tej zimy z Interem o Milana. Agent Skriniara odrzucił kilka tygodni temu propozycję nowego kontraktu zawodnika. Negocjacje oczywiście trwają, ale to już trzeci miesiąc bez widocznego progresu. Jose Mourinho coraz głośniej powtarza, że potrzebuje nowych graczy już w styczniu, ponieważ ostatnie okienko w wykonaniu ManU było według niego mizerne, szczególnie w zakresie defensywy.

Źródło: readchelsea.com, dailymail.co.uk

Polecane newsy

Komentarze: 5

Kiksu

Kiksu 23 października 2018 | 12:54   

jesli chociaz jeden z nich odejdzie w styczniu to Suning moze juz sie pakowac

Michał Salamucha

Michał Salamucha 23 października 2018 | 13:39   

Nie sprzedali Skriniara i Icardiego latem, więc tym bardziej nie zrobią tego zimą.

charon

charon 23 października 2018 | 13:54   

Jeśli Inter ma powrócić na salony to takich zawodników nie sprzedaje się ,od nich zaczyna się ustalanie składu.

inter00

inter00 23 października 2018 | 17:15   

Zima więc i tak bez szans. Brednie

Darkos

Darkos 23 października 2018 | 18:33   

Sprzedawanie takich zawodników zimą jest bez sensu. Ani nie będą na obozie przygotowawczym, ani nie zintegrują się z zespołem, ani nie zagrają dla nowych klubów w europejskich pucharach....


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich