Co z meczem? Nadal brak decyzji (akt.)

29 października 2018 | 16:11 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Czy wieczorny mecz Lazio - Inter dojdzie do skutku? To pytanie zadają sobie dziś sympatycy obu klubów, lecz nadal nie doczekali się jednoznacznej odpowiedzi.

Trwa oczekiwanie na oficjalną decyzję. Na chwilę obecną mecz zostanie rozegrany w pierwotnym terminie, lecz sytuacja jest dynamiczna. Warunki pogodowe w stolicy Włoch cały czas się pogarszają, a władze miasta apelują do mieszkańców o ograniczenie swojej aktywności i pozostawanie w domach.

W przypadku odwołania spotkania istnieje możliwość, że zostanie ono rozegrane już jutro. Będziemy na bieżąco informować Was o rozwoju sytuacji.

Aktuzalizacja:

Jak podał dyrektor Inter TV Roberto Scarpini, na ten moment mecz będzie normalnie rozegrany. Przełożenie nie jest brane pod uwagę.

Źródło: gazzetta.it