Primavera nie sprostała Romie

2 listopada 2018 | 22:18 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Akademia1 min. czytania

Primavera nie sprostała rzymianom w bezpośrednim starciu i poniosła dość bolesną porażkę, choć nie bez walki. Najlepszym graczem spotkania został Celar z Romy, który skompletował hat-tricka.

Spotkanie rozpoczęło sie dość pechowo, Roma ostro atakował i po pierwszej połowie na tablicy widniał wynik 2-0, po golach Celara i Cangiana. Podopieczni Armando Madonny nie składali jednak broni i nawet wyrównali w drugiej połowie, dzięki bramkom Adorante i Salcedo, jednak nie do zatrzymania był tego dnia Celar. Zawodnik z numerem dziewięć bez litości dołożył jeszcze dwa trafienia i zapewnił Romie końcowe zwycięstwo 4-2.

Następny mecz, w ramach Youth League, Primavera rozegra z młodzieżówką FC Barcelona.