Andersen z nową umową

9 listopada 2018 | 15:23 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Transferowy cel Interu Mediolan podpisał nową umowę. Sampdoria nie tylko przedłużyła kontrakt z zawodnikiem, ale utrudniła również negocjacje potencjalnym nabywcom.

Nowy kontrakt wiąże zawodnika Sampdorii z klubem do roku 2022. Działacze odniesli też sukces w sprawie klauzuli odstępnego, która nie została zawarta w nowej umowie. Według aktualnych ustaleń zarobki piłkarza wzrosły z 250 tys. euro do 400 tys. rocznie.

22-latkiem interesują się wielkie europejskie kluby, obok jego nazwiska jednym tchem można wymienić Manchester United, Tottenham, Juventus i oczywiście Inter. Dzięki nowej umowie Blucerchiati chcą uciąć spekulacje odnośnie przenosin zawodnika już w styczniu. Jednocześnie, według GdS, liczą na wojnę cenową pomiędzy wspomnianymi klubami i spory zarobek podczas kolejnego mercato. Czy tak się stanie, przekonamy się już latem. Nikt jednak nie łudzi się, że Andersen pozostanie w klubie z Genui do końca kontraktu.

Źródło: insidefutbol.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

arek

arek 9 listopada 2018 | 19:48   

Raczej go nie zobaczymy na czarno-niebiesko, wielka szkoda.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 9 listopada 2018 | 21:26   

Niech Piero już na lato zaklepuje Andersena, Barelle i De Paula.

Lombardo

Lombardo 10 listopada 2018 | 14:32   

W lecie to potrzebujemy glosnego nazwiska do pomocy ale Barella tez moze przyjsc. jesli chodzi o tego Andersena to go zbyt dobrze nie znam.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich