Kolejna kontuzja Sime Vrsaljko

18 listopada 2018 | 18:04 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Pech nie opuszcza Sime Vrsaljko. Prawy obrońca Interu nie był w stanie dokończyć dzisiejszego meczu z Anglikami w Lidze Narodów. Piłkarz był zmuszony opuścić boisko już w 26 minucie z powodu kontuzji.

Nadal czekamy na szczegółowe informacje o stanie zdrowia zawodnika. Pierwsze głosy mówią o urazie kostki, którego Chorwat miał nabawić się podczas wykonywania wślizgu. Sprawa nie powinna być zbyt poważna, a wcześniejsza zmiana miała mieć charakter profilaktyczny. Więcej dowiemy się po przeprowadzeniu szczegółowych badań.

A sam mecz? Chorwaci długo prowadzili na Wembley po golu Kramaricia, lecz pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwo w końcówce. Gospodarzy zwyciężyli 2 - 1 i zapewnili sobie awans do fazy finałowej. Podopieczni Zlatko Dalicia zajęli ostatnie miejsce w grupie i muszą pogodzić się ze spadkiem do niższej dywizji Ligi Narodów. Ivan Perisić i Marcelo Brozović rozegrali mecz w pełnym wymiarze czasowym.

Źródło: różne

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 18 listopada 2018 | 18:05   

Denerwują mnie te mecze reprezentacji, same kontuzje z nich. A co do Vrsalijko niech szybko wraca bo DD pokazał że nie nadaje się na razie do gry

shakurspeare

shakurspeare 18 listopada 2018 | 19:47   

Uprzejmy Ambroży godnie go zastapi

Hagaen

Hagaen 18 listopada 2018 | 21:58   

Oj oj, szklany ten Szymek.

superofca

superofca 19 listopada 2018 | 16:38   

To samo pomyślałem Hagaen, z drugiej strony dzisiejsza piłka jest dużo bardziej wymagająca fizycznie niż 15-20 lat temu.

Darkos

Darkos 19 listopada 2018 | 19:59   

Co on się tak sypie? Wiązałem z tym transferem duże nadzieje, ale póki co to chyba tyle samo meczy opuścił co grał...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich