Lotito: SMS? Tylko wyjątkowe oferty

20 listopada 2018 | 10:59 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Wczoraj włoskie media obiegła informacja o rzekomym porozumieniu na linii Marotta - Lotito ws. transferu Sergeja Milinkovicia-Savicia. Prezydent Lazio został poproszony o skomentowanie tych rewelacji i zasugerował, że wszystko jest kwestią naprawdę wysokiej oferty.

- W dzisiejszych czasach ciężko jest graczowi związać się z klubem na całe życie. Jednak Lazio radzi sobie bardzo dobrze, nasi zawodnicy okazują przywiązanie. Być może ma na to wpływ działanie klubu na poziomie infrastrukturalnym, jak remont naszego boiska treningowego. Niestety, nie jesteśmy ekonomiczną potęgą na poziomie Barcelony czy Realu, więc jeżeli pojawi się oferta typu "raz w życiu", będziemy mieli problem.

Kontrakt Serba ze stołecznym klubem obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku. Jego umowa nie zawiera zapisu o klauzuli wykupu. Portal transfermarkt.de wycenia jego obecną wartość na 90 mln euro. W obecnym sezonie statystyki zawodnika nie rzucają na kolana. Pomocnik Lazio wystąpił w 15 oficjalnych spotkaniach, zdobył jednego gola i zaliczył jedną asystę.

Źródło: calciomercato

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 20 listopada 2018 | 17:30   

Lazio nie pozbędzie się SMS na rzecz włoskiego klubu


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich