Icardi trafił do siatki z Meksykiem (video)

21 listopada 2018 | 10:42 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Mauro Icardi dziś w nocy wystąpił w wygranym przez Argentynę towarzyskim meczu przeciwko Meksykowi i co ważne, trafił do siatki rywali i udało mu się to już w 2. minucie spotkania. Argentyna ostatecznie wygrała 2-0. Drugie trafienie należało do Dybali.

Co ciekawe to drugi w ostatnim czasie mecz Argentyny z Meksykiem. 17 listopada obie drużyny mierzyły się ze sobą i wówczas również padł wynik 2-0. Wówczas Icardi na boisku pojawił się dopiero w drugiej połowie za Lautaro Martineza.

We wczorajszym meczu drugi z Nerazzurrich, czyli wspomniany Lautaro cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.