Agent: Karamoh i Radu są przyszłością Interu

22 listopada 2018 | 23:54 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Oscar Damiani zajmuje się sprawami Yanna Karamoh i Andrei Radu. Obaj całkiem nieźle radzą sobie w obecnym sezonie w swoich klubach, więc media często spekulują nad ich przyszłością na Stadio Giuseppe Meazza. Zdaniem agenta, Inter będzie miał z ich gry jeszcze wiele pociechy.

- Karamoh ma się dobrze. Na początku miał pewne problemy z przygotowaniem, ale w Bordeaux odnajduje ciągłość gry i minuty na boisku. Jest bardzo zadowolony. Jego cel to kontynuacja dotychczasowej pracy, zaliczenie dobrego sezonu i powrót do Włoch w przyszłym roku. Podoba mu się gra w Serie A, lecz teraz chcemy zobaczyć czego dokona w tym sezonie, więc jest zdecydowanie za wcześnie, aby mówić o kolejnym. 

- Radu wykonuje dobrą pracę w Genoi. Czuje się szanowany i doceniany przez klub, a dodatkowo świetnie radzi sobie w reprezentacji U-21. Jego projekt będzie się rozwijał, a on sam wzrastał i nabywał doświadczenia. Idealnym rozwiązaniem byłoby pozostanie w Genoi przez kilka lat, a kiedy Samir Handanović, który jest doskonałym bramkarzem, opuści Inter, być może Radu będzie gotowy do zajęcia jego miejsca. Z pewnością jest zrównoważony i dobrze zna się na swoim fachu, nawet gdy popełnia drobne błędy spowodowane młodym wiekiem, korzysta z nich, wyciąga wnioski i uczy się. 

- Czy ich przyszłość będzie związana z Interem? Absolutnie.

Źródło: Tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 23 listopada 2018 | 06:36   

Jak tak dalej będzie to Keite trzeba pożegnać a sprowadzić Karamoha

Hagaen

Hagaen 23 listopada 2018 | 22:36   

Karamoh tak, Radu nie.

Darkos

Darkos 24 listopada 2018 | 15:00   

Karamoh niech wraca i grywa u nas. Radu to sam nie wiem. Jakoś nie przekonuje


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich