Wanda: Ufam w decyzje trenera

25 listopada 2018 | 01:04 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Icardi rozpoczął wczorajszy mecz na ławce rezerwowych, jego miejsce zajął Lautaro Martinez. Zaraz przed pierwszym gwizdkiem o skomentowanie tego faktu została poproszona małżonka i agentka Mauro, Wanda Nara.

- Lautaro grywa. Sądzę, że Inter wykonał z tym świetny ruch, mamy wielką wiarę w decyzje trenera i jak do tej pory wszystko przebiega pomyślnie. Lautaro i Icardi mogliby grać razem z przodu, w Racingu on już operował blisko numeru dziewięć i umożliwiał strzelanie wielu bramek - odparła zapytana młodszego Argentyńczyka.

- Mam nadzieję, że stanie się dokładnie to samo, co i z Mauro. Trener pomału stara się odblokować jego potencjał. Wierzę, że dokładnie tak będzie, na korzyść wszystkich fanów Interu.

W ramach rozgrywek Copa Libertadores drużyna Boca Juniors zmierzy się z River Plate, to starcie emocjonuje całą Argentynę i ostatnie pytanie dotyczyło właśnie tego pojedynku.

- Jestem wielka fanką River i będę ich wspierać podczas Super Clasico.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

superofca

superofca 25 listopada 2018 | 17:40   

Brak hejterow? Piekło zamarzło?

Hagaen

Hagaen 26 listopada 2018 | 06:27   

Jakie hejty. Ona jest właśnie rozsądna, ale sporo osób musi przypiąć jej łatkę plastikowej jędzy.

Odin91

Odin91 26 listopada 2018 | 10:50   

"Ufam w decyzje" ?:) (edycja 2018.11.26 10:51 / Odin91)

Maciej Pawul

Maciej Pawul 26 listopada 2018 | 20:35   

Podział na "wierzę w coś", a "ufam czemuś", nie jest żelazny i są wyjątki od reguły, można napisać "ufam w decyzje", ponieważ w pewnych sytuacjach (według Bańko z PWN) to słowo można łączyć, np. z biernikiem, po przyimku . Na szczęście, nadal należy unikać podlaskiego "ufam dla ciebie";) pozdrawiam Odin91 i dziękuję za czujność.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich