Longo: Przegrana była uczciwa

25 listopada 2018 | 01:49 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Trener Frosinone przyznał w rozmowie z dziennikarzami, że jego drużyna nie miała piłkarskich argumentów, aby przeciwstawić się wczoraj Interowi. Szkoleniowiec uznał porażkę za uczciwy wynik, choć zachował wiele optymizmu.

- Sądzę, że to właściwy rezultat, ale Frosinone powinno byc zadowolone z faktu, że utrudniało Interowi życie przez godzinę, kreując trzy świetne okazje na bramkę z udziałem Ramana Chibsaha i Daniela Ciofaniego.

- Kiedy wpadła druga bramka, wiemy o tym, byliśmy już zmęczeni i nasze głowy opadły, więc dostaliśmy kolejne trafienie. Inter znalazł lukę we właściwym momencie, zaraz po tym, jak zmarnowaliśmy nasze szanse.

- Sądzę, że zajęło nam pięć kolejek, zanim tak naprawdę staliśmy się drużyną. Byliśmy w przebudowie po letnich zmianach. Przeskok z Serie B do Serie A także ma swoje konsekwencje, ale znaleźliśmy właściwą drogę i możemy patrzeć w przyszłość z optymizmem.

- Jak wspominałem, należymy do piątki, może szóstki drużyn, które stoczą bitwę o bezpieczeństwo, ale poziom w tym roku zdecydowanie się podniósł, a to za sprawą SPAL, Empoli, Udinese i Bologne, które mają jakościowe składy do dyspozycji. Wszystko wyjaśnią detale.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich