Vrsaljko nie zdąży na Tottenham?

26 listopada 2018 | 13:15 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Trwa wyścig z czasem Sime Vrsaljko. Chorwacki defensor stara się powrócić do pełnej sprawności przed rewanżowym starciem z Tottenhamem, lecz najnowsze prognozy nie są zbyt optymistyczne.

Włoskie media donoszą, że piłkarz najprawdopodobniej nie będzie jednak w stanie wystąpić na Wembley. Oczywiście do meczu pozostało jeszcze trochę czasu, ale na chwilę obecną znacznie bardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz z Danilo D'Ambrosio na prawej stronie obrony.

Są też dobre wieści dla Luciano Spallettiego. Radja Nainggolan dobrze zniósł próbę generalną przed rywalizacją z Kogutami. Belg nie odczuwa już bólu kostki, a 72 minuty z Frosinone pomogą mu w powrocie do właściwej formy fizycznej. Mecz z beniaminkiem udało się zwyciężyć niewielkim nakładem sił, obyło się bez dodatkowych urazów, a kilku kluczowych graczy (Brozović, Vecino, Perisić, Icardi) złapało nieco świeżości.

Źródło: różne

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 26 listopada 2018 | 13:32   

To może 3-5-2 ?

intermed1

intermed1 26 listopada 2018 | 14:40   

Dokładnie najlepszym rozwiązaniem byłaby gra 3 obrońcami i 2 wahadłowymi, Persiciem i Asamoah. Bo z DD to nie mamy czego tam szukać.

wonsuu_blumarino

wonsuu_blumarino 26 listopada 2018 | 15:32   

Daniel jest teraz w takiej formie, że Skriniar na ten bok jest lepszym pomysłem

Larry

Larry 26 listopada 2018 | 22:14   

Eeeee tam, nie ma za kim płakać. Wersalka na pewno jest w lepszej formie, niż DD, ale bez przesady - Sime w żadnym meczu nie zagrał jakichś zapierających dech w piersiach zawodów, ani też DD w żadnym spotkaniu nie kopał się po czole. Mielibyśmy o wiele większe problemy na wielu innych pozycjach, gdyby ktoś z podstawowego składu wypadł - vide Handa, Skriniar, Brozo, Politano, Ninja, Maurito... Także obyśmy tylko takie problemy kadrowe mieli przed każdym meczem...

master

master 27 listopada 2018 | 10:52   

Larry, wiem, że to może nie jest jakieś dobre porównanie, natomiast gra DD w meczu Atalantą wołała o pomstę do nieba, z Frosinone już nie było tak źle ale to jednak Frosinone a nie Tottenham, gdzie będziemy bronić zażarcie jak psy nadmiaru kiełbasy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich