Perisić i Asamoah na konferencji przedmeczowej

27 listopada 2018 | 20:41 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Podczas trwającej aktualnie konferencji prasowej głos zabrali Ivan Perisić i Kwadwo Asamoah. Zawodnicy wydają się być zmobilizowani i skupieni przed nadchodzącym spotkaniem z Tottenhamem.

Ivan Perisić:

- To świetnie znów być na Wembley, wielokrotnie grałem tutaj z reprezentacją Chorwacji. Jutro będzie tutaj wspaniała atmosfera, a my jesteśmy gotowi na ten mecz.

- Wiemy, że punkt będzie wystarczający, ale zagramy jak zawsze, o zwycięstwo. To będzie trudne, stajemy naprzeciw drużynie z graczami z topu, jednocześnie nie możemy myśleć o remisie.

- Statystyki? Nie interesują mnie, troszczę się tylko o drużynowe zwycięstwo. Ciężko pracuję nad powrotem do formy, po długim lecie z reprezentacją narodową.

- Jaka jest różnica pomiędzy Interem i Chorwacją? Grają zupełnie różnym systemem i dla nas, jako zawodników, to bardzo ważne, aby słuchać trenera. Nie możemy pojawiać się w każdym meczu, ale musimy być gotowi, kiedy wezwie nas szkoleniowiec.

Kwadwo Asamoah:

- Jesteśmy tu, żeby zagrać nasz mecz i wrócić do wygrywania. Może to nie będzie proste, ale po tym zwycięstwie będziemy pewni, że stać nas na dobre rezultaty.

- Grywałem tu już i wiem jak to jest stawać naprzeciw takiego przeciwnika, jakim jest Tottenham. Dorośliśmy, jako drużyna, od pierwszego meczu, dla wielu zawodników to pierwsza przygoda w Lidze Mistrzów. Mamy teraz więcej wiary w nasze umiejętności. Osobiście także podniosłem swoje umiejętności, odkąd gram więcej niż wcześniej.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 27 listopada 2018 | 21:12   

Przynajmniej Ivan zdaje sobie sprawę ze swojej słabej formy


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich