Spaletti: Czasami jesteśmy niezdarni

8 grudnia 2018 | 00:12 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Przegrana w Derby d'Italia bywa trudna do przełknięcia. Nie inaczej było tym razem, część kibiców miała za złe Spalettiemu wybory personalne w tym spotkaniu. Sam zainteresowany ocenia jednak mecz dość pozytywnie.

- Świetnie spisywaliśmy się w spotkaniu, drużyna grała dobry futbol, ale zrobiliśmy źle pewne rzeczy w decydujących momentach, co nie może się przytrafić w spotkaniu z Juventusem.

- Oczywiście, to mogłoby zrobić olbrzymią różnicę, gdybyśmy wyszli na prowadzenie, ale mieliśmy wiele nietrafionych podań. Były szanse, ale pozwoliliśmy im wyjść z tego i powrócić do gry, ponieważ nie przykładaliśmy właściwej uwagi do piłki. Zarządzaliśmy meczem we właściwy sposób w długich okresach, ale wciąż jesteśmy czasami zbyt zachowawczy i niezdarni.

- Icardi miał taką grę, jakiej potrzebował, wykonywał dobrą robotę przy wrzutkach, pomagał drużynie. Przywykliśmy grać w przerwach (pomiędzy formacjami - dop. red.) dzięki jego wsparciu, kreuje wspaniałe sytuacje. Mieliśmy okazje ruszyć naprzód, ale to trudne, jeśli z nich nie korzystasz. Mamy dobrą grę na naszym koncie, ale oni są świetni w zdobywaniu punktów. Vecino na ławce? Nie zagrał z powodu drobnego zesztywnienia mięśni i nie mógł się dzisiaj pojawić. Mamy nadzieję, że będzie gotów na wtorek, o ile to nie będzie zbyt duże ryzyko. Gagliardini i Joao Mario są niedostępni na Ligę Mistrzów, więc wolałem nie grać od początku Borją Valero - ocenił indywidualnie piłkarzy. 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Van Dall

Van Dall 8 grudnia 2018 | 15:44   

Niezdarne, to są gościu twoje zmiany i to niestety nie tylko czasami.

charon

charon 8 grudnia 2018 | 19:52   

Masz racje Van Dall można zrobić blad w zmianach ale to co wyprawia spal to recydywa n nie wyciąga zadnych wniosków ze swoich bledów

Hagaen

Hagaen 10 grudnia 2018 | 11:56   

Najgorsze, że on nie widzi, że skaszanił.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich