Spalletti: Wyjść na boisko i zacząć od nowa

14 grudnia 2018 | 22:12 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W przeddzień meczu z Udinese, Luciano Spalletti spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej. Trener Interu wrócił na chwilę do meczów w Lidze Mistrzów, wspomniał o sytuacji jego drużyny i poszczególnych zawodników, a także ocenił przybycie Marotty.

- Po meczu z PSV ważna jest właściwa reakcja zespołu. Potrzebujemy wsparcia kibiców, ponieważ we wtorek ogarną nas żal. Tym samym drzemie w nas dużo chęci, by wyjść na boisko i zacząć od nowa.

- Zostaliśmy wyeliminowani z Ligi Mistrzów, ale na końcu decydowała różnica bramek. W sumie uważam, że zespół naprawdę dobrze się spisał. po losowaniu było niewielu, którzy myśleli, że możemy awansować. Tymczasem byliśmy bardzo blisko. Oczywiście jesteśmy rozczarowani, ale z pewnością nie możemy zniszczyć tego, co stworzyliśmy przez ostatnie półtora roku. Mamy dobrze określoną ścieżkę, którą musimy podążać. Drużyna rozumie, co oznacza Inter i z tego powodu nie mam wątpliwości, że zespół wróci na właściwe tory.

- Krytyka? Jeśli jest konstruktywna, to jest słuszna. Czułbym się pod kontrolą, nawet gdybyśmy zrobili postępy w Lidze Mistrzów. To jest normalne tylko wtedy, gdy jesteś w tak świetnym klubie, jakim jest Inter.

- Nasza liga ma wiele ukrytych trudności i musimy wykazać się determinacją. W naszych ostatnich kilku meczach wystarczył jeden drobny szczegół. aby rozstrzygnąć wynik. Musimy wygrać, aby od razu się podnieść.

- Politano w ostatnich kilku meczach spisał się dobrze. Pokazał, że jest kompletnym graczem, który może atakować, bronić i zapewniać asystę swoim kolegom z drużyny. Jeśli tak będzie dalej, stanie się bardzo ważnym zawodnikiem. Nainggolan wciąż się regeneruje. Nie mam żadnych ograniczeń w drużynie jeśli chodzi o ligę, więc mam szansę wybrać więcej piłkarzy.

- Giuseppe Marotta jest profesjonalistą i oczywiście wniesie wielki wkład. Ma ogromne doświadczenie, zarówno w szatni, jak i poza nią. Inter spełnił wszystkie warunki, by pracować z wydajnością i jakością. Możemy z nim zajść jeszcze dalej.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

rafal

rafal 14 grudnia 2018 | 22:33   

Może z nim tak ale nie z tobą P.Spalletti

inter00

inter00 15 grudnia 2018 | 09:57   

To co było to historia i musimy to zostawić za sobą. Teraz trzeba się skupić żeby głupio nie tracić punktów w lidze a na wiosne zagrać na odpowiednim poziomie w LE

rafal

rafal 15 grudnia 2018 | 12:26   

A ty Spalletti zacznij myśleć i przejrzyj na oczy bo na razie chodzisz w ruzowych okularach


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich